Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a terhesség alatti striák...

Ha a terhesség alatti striák kialakulása a genetikától függ, akkor esélytelen, hogy elkerüljem, ha anyumnak és nővéremnek is kialakult?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Akár szülés közben az erőlködéstől is szétrepedhet a bőr, kár ezen agyalni.

Nekem 39 hetesen csak a hasam bal oldalán lettek striáim, mert ott feszítette szét a babám. Esély pedig mindig van, hogy neked ne legyen.

2021. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Anyukám hasa utánam olyan lett mint egy sajtreszelő, nekem egy csikó sincs pedig ikrei vannak. Kb hetente bekentem egyszer ha épp eszembe jutott.
2021. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Anyukám 3 gyereket hordott ki, ma már 60 éves és olyan hasa van basszus, hogy büszkén hordhat bikinit. Tesóm kis túlsúllyal volt terhes kétszer, nagy pocakkal, hibátlan a bőre. Én is két terhességen vagyok túl, használtam bio olajat, meg más krémeket, olajokat is rendszeresen és mégis rettenetesen szétrepedt a bőröm.

Úgyhogy ebből kiindulva te is lehetsz más eset, mint anyukád és a tesód.

2021. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!😊 Kicsit megnyugodtam, hogy nem 100% a repedés. Persze nem ez az elsődleges, de azért átfut az ember agyán. 🙂
2021. jún. 3. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!