Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Negyedikes a fiam. Az igazgató...

Negyedikes a fiam. Az igazgató behívatott engem és a páromat Viszonylag jó tanuló. eltanácsolhatják, mindenféle fokozatosság nélkül is? Tehát a kirúgást megelőzően kell egyéb fokozatoknak is lenni? Intő, figyelmeztetés, Stb vagy nem?

Figyelt kérdés

#iskola #igazgató #kirúgás #El tanácsolás
2021. jún. 3. 14:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Középiskolában is lehet negyedikes, de mindegy... Amúgy meg marhára nem mindegy, hogy mit csinált. Főleg, ha már 2 éve is volt "ügye".
2021. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
21%

11!


Pár évtizede már, hogy középiskolában nincs 4. osztály. Ott a negyedik évfolyam 12. osztály, de mindegy.

2021. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
45%
12. Nem tudhatod, hogy mire gondolt a kérdező, de mindegy... Nem hiszem, hogy egy 9-10 éve olyat csinált, hogy ki akarják rúgni. Ja, és 2 évvel korábban is. De mindegy.
2021. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%

13!


Valóban, nem tudhatom mire gondolt. Ahogy te sem.

A 9-10 éves is tud olyat csinálni, ami miatt az ember szívesen megszabadulna tőle. Sőt,már a 6 éves is... Nálunk a kedves, agresszív, lopós gyermek is első osztályban kezdte a pályafutását. Hatodikban sikerült megoldani, higy másik iskolába kerüljön.

2021. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Andizsuzsi ***** válasza:
78%
A kérdés alapján arra gondolok, hogy a kérdező gyereke 12.-es. Nem kell egyéb fokozatokat alkalmazni, ha olyan súlyú volt, amit elkövetett, akkor a fegyelmi eljárás vége lehet a kizárás az iskolából, tekintve, hogy már nem tanköteles.
2021. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
99%

Erre a kérdésre semmilyen választ nem lehet adni, mert nem tudni mit csinált amiért behívatnak benneteket.Miért nem írod le?


Ettől függetlenül úgy tudom, hogy minden iskolának van házirendje ,annak súlyos megszegése esetén a gyerek eltanácsolható, másik iskolába küldhető.

2021. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
41%

14!

Te kötöttél belém, mert azt írtam, hogy lehet középiskolás is. Nem kértem kioktatást, hogy mit mikortól és hogyan neveznek. Sokan még mindig negyedikesnek mondanak egy 12. osztályost. És? Valóban nem tudom, mire gondolt a kérdező, de kicsit nagyobb a valószínűsége a 17-18 éves kirúgásának, mint egy kisgyerekének. További szép napot neked is!

2021. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
19%

17!


Nos, te kezdted, de mindegy. Neked is szép napot

2021. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Semmit konkrétan.Az biztos,hogy,'megalapozta* a jövőjét,azzal,hogy próbál az osztály bohóca lenni és szórakoztatja a többit.Folyamatosan dumál az órákon,a magatartása az rossz.
2021. jún. 3. 16:17
 20/28 A kérdező kommentje:
Alsós.10 éves.Most megy 5 osztályba.
2021. jún. 3. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!