Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az ofőnk azért akar osztályfőn...

Az ofőnk azért akar osztályfőnökit adni mert nem köszönünk a folyosón?

Figyelt kérdés
A mai nap reggel megyek be az iskolába ugye maszk minden fenn van és megyek és meglátom az ofőm. Köszönök neki, ugye a maszk alatt amugy sem halladszik+ 3. emeleten volt óránk+biciklivel jöttem szóval a lényeg hogy nem tudtam a leghangosabban köszönni. Erre rámszól hogy én miért nem köszönök neki. Mondom én köszöntem csak a maszk miatt nem hallatszodott. Hozzátenném az osztályfőnökünk nem éppen egy fiatal fajta szóval az is lehet hogy süket kicsit. És úgy rám ordított hogy én miért nem köszönök meg hogy ez egy viselkedés norma lenne.

2020. okt. 13. 17:12
 1/5 anonim válasza:
90%
Nyilván teljesen indokolatlan, de ettől függetlenül azért ad osztályfőnökit, amiért akar.
2020. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Vicc az osztályfőnököd. Majd pár év és csak röhögni fogsz rajta.
2020. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elgurult nála a gyógyszer, viszont az egyáltalán nem igaz, hogy azért ad osztályfőnöki, amiért csak akar! Neki is van felettese és ha egy ilyen nevetségesen szánalmas dolog miatt akar osztályfőnökit adni, akkor ne féljetek az igazgatóhoz fordulni, mert ez nonszensz!
2020. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Egy hülyeség miatt akar osztályfőnökit adni? Szerintem is forduljatok az igazgatóhoz és majd ott megbeszélitek ezt a dolgot előtte.
2020. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Egy "olyan" tanár azért ad,amiért csak akar!Nálunk is így van!Eszement hülyeségért adott a másodikos gyerekemnek kétszer is egy évben,pedig több tanú volt rá,hogy semmi rosszat sem csinált!Csak épp ott volt,ahol a többi (akiknek szintén nem járt volna ilyen bagatell hülyeségért).

Attól függ,mennyire pikkel rád,vagy épp milyen a hangulata...

Én persze nem hagytam annyiban,de csak még rosszabb lett a helyzet,már sorra menekülnek a gyerekek másik iskolába.

A mi tanítónk ugyanis kicsit pszichopata...

2020. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!