Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért probléma, hogyha valakin...

Miért probléma, hogyha valakinek megvan az elképzelése arról, hogy fiút vagy lányt szeretne, és csalódott, hogyha nem az lesz a neme?

Figyelt kérdés

Jönnek azzal, hogy egy lánnyal is ugyanazt lehet csinálni, mint egy fiúval, és egy fiúval is ugyanazt lehet csinálni, mint egy lánnyal. Igen, ez így van addig, ameddig kicsik. De utána már nem.

Egy apa sose fogja kibeszélni a lányával, hogy hány pasi fektette meg, és egy fiú se fogja megbeszélni az anyjával, hogy hány lányt fektetett le.

És még megannyi dolgot nem lehet csinálni egy lánnyal, mint egy fiúval, és még megannyi dolgot nem lehet csinálni egy fiúval, mint egy lánnyal.


2021. jún. 9. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez aztán tényleg nagyon fontos, hogy ki hány emberrel feküdt le, az én anyám se rólam nem tudja ezt, se az öcsémről.
2021. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

A kérdésed kifejtése mérhetetlen idiotizmus.


Amugy meg mindenki elképzeli, miylen nemű gyereke lesz majd, de a többség simán feldolgozza, ha más sikerül.

2021. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Se anyám, sem apám nem tudja hány emberrel feküdtem le, de ha arról volt szó simán apától kértem pénzt fogamzásgátlóra tiniként. Mellesleg anya olyan zárkózott volt ilyen téren, hogy semmire nem mertem nála rákérdezni, egy évig titkoltam azt is, hogy megjött… Apa viszont pl a hugommal szerelgetett mindig és minden ilyenhez őt kérte meg mert ez érdekelte a tesómat, azt mondta mindig, hogy ő olyan mintha a fia lenne, pedig amúgy nem egy fiús lány.
2021. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem 3 gyerekem van a 2 fiam egy szöget nem tudnának egy falba be ütni a lányom a maga 11 évével imád szerelni építeni,kereket cserélni apjával ,stb ő a legfiatalabb .
2021. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Nincs azzal baj, hogy az embernek van egy "preferált" neme, amit kicsit jobban szeretne. Akkor van baj, ha azután, hogy ez esetleg nem jött be, nem tud legyinteni, elengedni a dolgot, és ugyanúgy szeretni a lányát, mintha fiú lenne (vagy fordítva).

Én régen egy fiút és egy lányt akartam, lehetőleg ebben a sorrendben. Összejött a kisfiú elsőre, és olyan iszonyat jófej meg könnyen kezelhető, problémamentes volt már babának is a fiam, meg később is, hogy akkor már titkon reménykedtem kicsit, hogy a kistesó is fiú lesz. Nem mintha ez nemfüggő lenne, tudom, de akkor is 😃 Aztán ez nem jött be, húga lett. Szóval az "eredeti" vágyam valósult meg. 😃 És most már nem adnám a kislányomat egy fiúért sem! 😉

2021. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Azért mert elsősorban a gyermeked, nem egy fiú, vagy egy lány; és nem egy általad megrendelt 'termék', ami arra való, hogy neked jó legyen.


Ez a variáció fel sem merült benned, csak a kufircolós sztorizgatás?


(Gondolom az összes többi mostani 'miben lehet jobb egy lány, mint egy fiú'; 'melyik a jobb'; 'miért akar mindenki lányt' kérdések is tőled származnak...)

2021. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elképzeltem, hogy milyen lehet az élet fiús és lányos anyukaként és nem tudtam volna megmondani, hogy milyen nemű gyereket szeretnék. Ugyanúgy lehet a lányt hercegnőnek és vagány kiscsajnak öltöztetni mint a fiút kicsit elegánsnak vagy vagány farmerszerkósnak. Én szeretek babázni a lányokkal, de ugyanúgy beállok focizni is a fiúkhoz. (vannak rokongyerekek) Lányom született és nem vagyok csalódott.
2021. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én inkább azon aggódnék ha pl egyedül kéne felnevelnem egy fiút anyaként milyen problémák lehetnének amiket esetleg nem tudok egyedul megoldani vagy nem akarna elmondani

De én bármilyen nemű picurnak örülnék

2021. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!