Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapestiek! Hol voltatok...

Budapestiek! Hol voltatok baba életmentő tanfolyamon?

Figyelt kérdés

Mindenképpen szeretnék légzésfigyelőt, ehhez tanfolyamot is, hogy tudjam mit kell tenni, ha ne adj Isten jelez! Persze, a gyakoribb babás veszélyek is érdekelnek, félrenyelés, leesés stb.

Ebből csak fizetős van? Kórházak nem csinálnak ilyet? Esetleg a mentőszolgálat?

Csak személyes érdekel, online nem. Ha magánban voltál, árat is írj, légyszi!

Köszönöm, ha segítesz!



#légzésfigyelő #babamentő #életmentő tanfolyam
máj. 14. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Czeizelben ha jól rémlik 60 ezer volt.


A gyermekmentő szolgálat is szokott de több hónapos várólista van, az ingyenes

máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyermekmentő szolgálatnál voltam, az ingyenes, de vadászni kell, hogy mikor van olyan budapesti tanfolyamuk, amire van még szabad hely. A vidékiek talán valamivel lassabban telnek.
máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik anyukás fb-csoportban hirdetett képzésre mentem, nyilván fizetősen, de pontosan az volt, amit leírtál- gyakoribb balesetekről volt szó, újraélesztés, mi a teendő ha ez vagy az van a babával. Egy volt mentős tartotta, szóval nem gondolnám, hogy elavult lenne. Amúgy ahol szültem kórház, ott is tartottak ilyeneket, de magánkórház lévén az is fizetős volt. Már 4 évvel ezelőtt voltam, így egyrészt nem is emlékszem az árára (de amúgy ilyen huszonezer forint rémlik párral együtt talán harmincvalamennyi), meg hát azóta már nyilván nem is releváns.
máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mini-manó babacentrumban voltunk, egy régóta a pályán lévő mentőtiszt tartja a tanfolyamot.Két főre 20 000 Ft, abszolút megérte.
máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!