Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? Lennétek megint azok, akik mindig mindent helyrehoznak, mindig minden az ő vállukat nyomja, vagy hagynátok, hogy apuka is aktiválja magát?

Figyelt kérdés

Mindig mindent én csináltam a gyerek körül, mert a volt férjem semmire se volt hajlandó. Ettől függetlenül en voltam a rossz anya, ő meg a jó apa, csak mert elvitte ide-oda a gyereket néhányszor. A gyerek is hisztizett, sokkal jobban akart az apjával lenni, mert ő mindent megengedett neki, csakhogy ne kelljen vele vesződni.

Besokalltam, megbántva éreztem magam, hogy bármit teszek a gyerekét, feleannyira se szeret a gyerekem, így beleegyeztem abba, hogy az apjánál lakjon, én meg hétvégi szülő lettem. Ennek nyilván az lett az eredménye, hogy ugyanúgy nekem kellett mindent a gyerekkel csinálnom, csak beletömörült minden a hétvégébe, amikor nálam volt.

A gyerek júliustól lakik nála, ebben az évben 4 tantárgyból fog bukni (csak három tantárgyi bukásnál lehet pótvizsgázni).

Most annak kellene következnie, hogy magamhoz veszem a gyerekem, nyelek, mint egy sz.pós qrva, és amit az édesapja elb...ott, azt nekem kellene helyrehozni.

Az eszem ezt mondja, a szívem nem. Én már belefáradtam, hogy mindig mindent én hozok helyre, mindig mindenben én vagyok a rossz zsaru, a gyerek meg megint engem fog utálni, és majd apás hétvégén megy majd a pletykálkodás rólam, hogy a gyereket nem engedtem el a barátaival bicilizni, hanem leültettem tanulni. Már gyomorgörcsöm van ettől, hogy mindenhonnan azt kapom születése óta, hogy rossz anya vagyok, amikor tavaly júliusig mindent megtettem érte.


2021. jún. 10. 16:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És "Minek kellett ilyennek gyereket szülni?" kérdést fel lehet tenni nyugodtan, a probléma nem változik ettől meg.
2021. jún. 10. 16:39
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám az apjánál,oldja meg, ha akkora ász.
2021. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Minek kellet ilyennek gyereket szülni?
2021. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Hány éves a gyerek?

Amúgy én is hagynám az apjánál, pláne ha a gyerek is ezt akarja. Értem én hogy jót akarsz neki és embert akarsz belőle faragni, de ez nem egyedül a te feladatod, pláne hogy ekkora ellenállásba ütközöl. Szerintem van egy határa annak, hogy mennyire érdemes magad tönkretenni a gyerekedért.ha megbukik, akkor megbukik. Oldja meg a csodálatos apja.

2021. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én hétvégén se ültetném le külön tanulni, csak az aktuális házit meg tanulást várnám el, nem pedig pótolni a hétköznapot.

Elmennék inkább a gyerekkel állatkertbe meg ilyesmi, hogy kiélvezzem a jófej szülő szerepét.

Majd az exed rendezi a többit.

2021. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Derjaderja ***** válasza:
100%
A volt párod hogyan gondolkozik a bukásokról? Érti valamennyire, hogy ez az ő felelőssége?
2021. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a gyerek?

Én is hagynám az apjával. Talán a bukás miatt mindkettő kicsit észbekap h mit kellene másképp csinálni.

2021. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azért vagy még mindig a rossz zsaru, mert elvállalod. Hagyd hadd bukdacsoljon az apja mellett és ne segíts, majd akkor ő lesz a rossz zsaru.
2021. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a volt férjed látja hogy még mindig megoldod hétvégén a dolgokat így neki még mindig nem kell semmit tennie. Vedd át apuka szerepét. Hétvégén menjetek programozni, szórakozni, pihenjetek, mozizzatok, csavarogjatok. Nehéz ezt egy anyának, de mint látod hétvégén nem tudod pótolni az egész hetet. Így legalább élvezed és ex kénytelen lesz végre felelősséget vállalni.
2021. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Átengedett az apukájához lakni, de ugyanazt csinálod tovább csak 5 helyett heti 2x.


Próbáld ki, hogy a hétvégén inkább csináltok valami jó programot a gyerekkel, lazítsatok.

2021. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!