Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lesz olyan amikor majd korláto...

Lesz olyan amikor majd korlátozzák a születendő gyerekek számát?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Máshol lehet, Magyarországon nem hiszem. Mert így is fogy a magyar (amit nem csodálok).
2021. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Ott, ahol kellene, nincs rá infrastruktúra. Itthon meg eleve az a duma, hogy fogyunk és szüljél, ha még nem tetted meg. Én itthon előbb tudok elképzelni egy Szolgálólány meséje c. sorozatot, mint bármi korlátozást.
2021. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Kínában korlátozzák. Kb. száz év múlva lehet, hogy itt is korlázozni fogják.
2021. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen Mo.ra gondoltam. Tudom hogy Kínában már rég megy ez, és szerintem ez nem hülység. A Föld tulajdonképpen haldoklik a rengeteg ember, szemét és pusztítás miatt.
2021. jún. 12. 18:27
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

Nem hiszem.

A mai fiatalok nagyrésze ha van egy kis gógyija, akkor kimegy külföldre, és nem marad itt.

Az itt maradók meg nem nagyon vállalnak gyereket, vagy ha vállalnak is, akkor keveset.

Itt nem hiszem, hogy lesz ilyen.

2021. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

4-es: a gond csak az, hogy ahol túl sok az ember, ott nem érdekel senkit, itt Európában meg éppen az a gond, hogy túl kevesen vannak és lassan nem tud a társadalom müködni.

Hiába tiltanák meg pl. MO-on a 3. stb gyereket, ettöl a világ túlnépesedése semmit nem változnak, csak itt halna ki lassan az ország.

Emellett lényegében sehol nem lehet(ett) "megtiltani", csak kevdezmény-megvonást alkalmazni, kötelezö sterilizálás nem lehetséges!

2021. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem valószínű, hogy lesz ilyen. Kína megmutatja az egész világnak, hogy miért nem működik.
2021. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Ovodában dolgozom ezért mindennap szembesülök vele,hogy potyognak a legmocskosabb putrikba az újabb és újabb tesók. Undoritó és felelőtlen dolog. Nagyon remélem hogy hamarosan lesz ilyen törvény. Támogatom.
2021. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha korlátozzák, akkor remélem ésszel fogják és nem úgy mint Kínában anno, hogy szigorúan egy gyerek és szépen a lány magzatokat abortálták, mert a fiú “hasznosabb”. Amúgy most már ott is eltörölték, mert totál gazdasági csőd nekik, hogy kevés a fiatal és azok többsége ráadásul férfi, így a következő gyerekek is kevesebben lesznek.

Itt meg azért aligha lesz korlátozás, nem vagyunk olyan sokan.

2021. jún. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Amikor azt írtam sokan vagyunk, nem pont a mi országunkra értettem, hanem összességében a Földön, szerintem 2 gyerekre való korlátozás a civilizált világban teljesen korrekt lenne
2021. jún. 13. 07:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!