Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erre tényleg van aki kíváncsi?

Erre tényleg van aki kíváncsi?

Figyelt kérdés

Tök random ismeretlen anyukák életére, gyerekére, mit csinál, mit eszik... Stb. Csomószor látom, hogy ilyeneket csinálnak. Hogy szültem, mi a napi rutinunk, mit eszek, mit csinál a baba?

Még sztár esetében csak csak megértem, ha egy rajongót érdekel a gyereke, nade egy hétköznapi anyukánál...


2021. jún. 13. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Másik anyukát érdekelheti, tapasztalatok miatt.
2021. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Igen

Tapsztalatszerzés miatt

2021. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
30%

Így élik ki magukat, mert kb csak annyit értek el hogy szültek egy vagy több kölyköt.

Aki valamire való ember nem néz ilyesmit, ha valamit meg akar tudni gyermekvállalásról vannak jobb források mint egy random anyuka instája... Szegény gyerek bele se egyezik hogy kirakhatják e azt a képet. Ez egy ilyen versengés a modern anyukák között...

2021. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Ahogyan előzőek írják.

Sok embertől megkérdezi ezt, és ehhez képest próbálja belőni, hogy a gyereke korán vagy későn kezdett ezt-azt csinálni, megtanulni. Különös jelentősége van, ha aggódik, hogy valamiben problémás a gyereke.

Az itteni kérdések között is sokszor van olyan, hogy mikor kezdett a babátok ezt-azt-amazt csinálni, volt-e ilyen-olyan probléma nálatok stb.

Sokszor megnyugtató olvasni, hogy amit problémának lát a szülő, az a gyerekek jelentős részénél ugyanígy megvan (vagy még erősebben), és később megoldódott.

2021. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4 Én ezeket a kérdéseket itt sem értem. Kompetens személyt vagy ismerős anyukát kérdezek nem random idegeneket. Pláne hogy messziről jött ember azt mond amit akar.
2021. jún. 13. 22:26
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Francokat, aki ilyeneket néz, az magát méricskéli hozzájuk, vagy azért, mert büszke magàra, hogy az ő sütije jobb, mint ezé a szép nőé, vagy azért, mert elcserélné az èletét a csajéra.


Egy két kirakat fotóból nem lehet rájönni mások életére, tapasztalatszerzésre, gyerek viselkedésre, hogy azt mi váltja ki..


Az, aki valóban információt gyűjt, az sok forrást keres, összehasonlítgat és nem érdekli, kinek az élete, az hogy néz ki, milye a a gyereke haja színe, csak az infó kell neki, mint itt, ezen az oldalon.

2021. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

És mit érdekel téged,hogy ki mire kíváncsi? :D

Gyerek mellett ha valakinek van ideje megosztja amit csinál -erre vannak az erre létrehozott közösségi oldalak mint a youtube,facebook,instagram,tiktok,mit tudom én mit használtok még - akinek meg nincs vagy csak nézne valamit ami számára aktuális téma (igen,a terhesség,a szülés,a baba-mama témák elég aktuálisak a legtöbb kismamának,bármilyen meglepő..akinek nem annak van más érdekeltsége ami után érdeklődik) az nézi azok anyagait akik megosztják a mindennapjaikat.


Ezt vlognak hívják,boomer.És nem kötelező nézni,de igen,van akit érdekel.Akit nem az más témájú vloggert,videóst,egyéb tartalmat gyártó embert keres.Nem kell híresnek meg sztárnak lenni ahhoz,hogy megoszd amit csinálsz.Lehet hogy nem is érdekelne senkit,vagy épp pont hogy sokakat érdekelne.:D

2021. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes, én azon nem akadok fenn, hogy valaki ezeket megosztja magáról, de azt fel nem tudom fogni, mi visz rá másokat arra, hogy kövessék. Hogy mi érdekes van abban, hogy random Gizi gyereke mit eszik uzsonnára, vagy milyen babakocsija van. De még akkor se érdekelt, amikor az én gyerekeim voltak ennyire kicsik. Ha tapasztalat érdekelt, azt szereztem olyanoktól, akiket legalább valamennyire ismertem, pl fb csoportokból, ott azért nem hótt idegenek tanácsára alapoztam, velük napi szintű, kétirányú kapcsolatban voltam.

Volt pár specifikusabb dolog, amiket figyeltem, pl hordozás, vagy tesók nagyobb korkülönbséggel, mert ezek érintettek engem is, de itt se arra voltam kíváncsi, hogy más, aki mondjuk hordoz, vagy nagy korkülönbséggel vállalt gyerekeket, az hova jár sétálni vagy mikor jön a gyereke foga. De tényleg, ilyen teljesen átlagos, hétköznapi dolgokban mi érdekes van? Még ha valaki eredeti, szórakoztató módon találja a mindennapjait, arra azt mondom, tényleg érdekes, de a legtöbb ilyen instaanyuci halál unalmas, egyik olyan, mint a másik, eredetiség nulla, stílus nulla, saját gondolat nulla.

2021. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Én első babámmal vagyok itthon és igen, előfordul, hogy nézek ilyen videókat. Elég sok hasznos tippet kaptam már így, de engem motivál is valahol, hogy pl 3 gyerek mellett is kulturáltan néz ki az anyuka (nem egy Victoria’s secret modell persze, de nem is az átlag magyar asszony 10 centis lenövéssel, zsíros hajjal, szőrös lábbal, pecsétes reklámpólóval, halásznadrággal meg 30 kiló túlsúllyal). Szerintem az ilyeneknek pont annyira van létjogosultságuk, mint bármelyik influencernek.
2021. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Miért a "sztár" meg celeb anyuka különbet szarik? Vagy a gyereke? 🤔 Hogy így degradálod a hétköznapi embert?



Hogy a kérdésedre válaszoljak, nem, én egészen biztosan nem vagyok kíváncsi senki más anyuka hétköznapjaira a barátnőimen kívűl max. De azt sem abban az értelemben ahogyan te gondolod a kérdésed álltal.

2021. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!