Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erre tényleg van aki kíváncsi?

Erre tényleg van aki kíváncsi?

Figyelt kérdés

Tök random ismeretlen anyukák életére, gyerekére, mit csinál, mit eszik... Stb. Csomószor látom, hogy ilyeneket csinálnak. Hogy szültem, mi a napi rutinunk, mit eszek, mit csinál a baba?

Még sztár esetében csak csak megértem, ha egy rajongót érdekel a gyereke, nade egy hétköznapi anyukánál...


2021. jún. 13. 21:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10 Leírtam, hogy esetleg rajongóját érdekelheti. Nem mondtam hogy különb lenne, csak nyilván az ő életét van aki alapból követi. Ennyi
2021. jún. 14. 10:27
 12/12 anonim ***** válasza:
49%

9-es vagyok.

Én nem celebeket nézek, random nők, akik erről csinálnak youtube csatornát. Akár mosipelusról, hozzátáplálásról, milyen egy babaúszás, mik azok a termékek, amik neki nagyon bejöttek vagy nagyon nem, mi az, amit kifejezetten ajánl, mert mondjuk mind3 gyereke kihasználta stb. Még mindig nem értem ezzel mi a baj. Az én környezetemben egy anyuka van, ővele szoktam is beszélgetni, más nincs, és igen, inkább tartom kompetensnek azt a személyt, aki jelenleg is gyereket nevel és ezzel kapcsolatban megosztja a tapasztalatait, mint mondjuk anyósomat, aki a 30 éves emléktöredékeire alapozva osztja meg a véleményét, ami ráadásul másik országban is volt és ami valahogy mindig ellentmondásos akár az én megérzéseimmel, akár a gyerekorvos/védőnő tanácsaival. Az biztos, hogy őszerinte én jót/jól a babámmal még nem csináltam. És igen, jól esik végig nézni egy ilyen videót, ahol kiderül, hogy minden rendben van, mert elő lehet adni, hogy engedjem el anyós véleményét, de csak felidegesít, mikor jönnek a dumák, hogy az ő gyerekei sosem sírtak így, biztosan nagy baj van és tsai.

2021. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!