Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki ügyel a babára nyaralás...

Ki ügyel a babára nyaralás alatt amíg alszik?

Figyelt kérdés
Nos olyan helyzetben vagyunk, hogy a gyerek (21hónapos)rengeteget alszik nappal nagyjából 5 óra hosszat. Ha fel ébred pelus csere, kaja+ öltözés az majdnem megint egy óra. Úgymond nyaralunk a nagyszülőknél, akik még igen aktívak és dolgoznak 🙏 így nincs kire hagyni a gyereket. A leg rosszabb, hogy csak ágyban tud aludni, vagy menet közben az autóban, de ugye az nem pihentető és nyafogós ha nem alussza ki magát rendesen. Párom folyton le lép én meg egész nap gubbasztok amíg a gyerek szunyál. A kocsi nála, így ha fel is ébred a gyerek amire kívárom, hogy vissza jöjjön már lassan újra pizsi idő van, vagy semmi értelme el indulni valahova. Jogosan vagyok felháborodva?
2021. jún. 16. 21:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%

Jó sokat alszik, de minek gubbasztasz mellette? Otthon is őrzöd?

Tegyél-vegyél, csak meghallod, ha ébred.

2021. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
Van valami baja, hogy ilyen sokat alszik?
2021. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
99%
Na most ezt nem teljesen értem. Azt mondod nyaraltok, de akkor a férjed hova lép le állandóan egyedül? Miért nem együtt mentek? A gyerek pedig gyanítom nem két napja kezdett el 5 órákat aludni nappal, hanem eddig is, akkor ezzel miért nem számoltatok, még mielőtt elindultatok nyaralni? Ha nincs kire hagyni egy kicsit sem, mert a nagyszülők dolgoznak, akkor miért jobb egyáltalán nektek ott, mint otthon?
2021. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%
Hangfigyelo? Nekunk megoldotta.
2021. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem úgy érti, hogy nincs kedve otthon ülni. Legalábbis nekünk uez van. Sajnos kisgyerekkel szopás nyaralni én erre jöttem rá.
2021. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
De nem tudtok valamit otthon csinálni? Grillezni, napozni, szerezni egy medencét....
2021. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Ezt én sem értem. Kertbe, parkba babakocsival nem tudsz kimenni? Vagy csak a lakásban olvasni, pihenni, akármit csinálni? Nem kell mellette ülnöd. A férjed hova lép le, dolga van, vagy sörözni jár? Nem mindegy. Utóbbi esetben 1-1napot cserêlhettek.
2021. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
59%

"A leg rosszabb, hogy csak ágyban tud aludni"

Sztem nehezen lehet ágyat vinni a parkba.

2021. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
63%
Mi így csináljuk itthon és nyaralás közben is: délelőtt benti játék, főzés, ilyesmi, a tűző napra nem megyünk ki a gyerekekkel. Alvásidőben kettesben kirakózunk, társasozunk, szeretkezünk, beszélgetünk, kártyázunk, ilyesmik. Ha kelnek, akkor megyünk ki a kertbe, medencézni, játszótérre, várost nézni, fagyizni, stb. Este vacsi együtt, ha elaludtak, megint ketten vagyunk. Igyekszünk a kerti munkákat (veteményes, fűnyírás, lakkozás, stb.) is hétköznapra időzíteni, így hétvégén maximálisan egymásra figyelünk és pihenünk.
2021. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
29%
Kizárt hogy a babakocsiba ne lehetne átrakni egy alvó gyereket. Csak meg kell próbálni átemelni. Ha kocsiban tud aludni, babakocsiban is menni fog.
2021. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!