Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mennyit alszik a 10...

Kinek mennyit alszik a 10 hetes babája? (Nekünk még most is sokszor az van,hogy eszik alszik,normális ez?) Mindenki azt mondja örüljek,hogy ezt csinálja van időm mindenre,de meddig lesz ez így?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem meddig csinálta de 3 hónaposan még biztos.
2021. jún. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg örülj! Nekem ennyi idősen szinte semmit nem aludt, semmire se volt időm
2021. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem ilyen volt. Örülj neki, ez már nem sokáig lesz így.
2021. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 12 hetes. Este 9-től alszik kb fél 8-ig, közben egyszer kel enni, az eléggé változó, hogy mikor (fél 3-tól 5-ig bármikor). Napközben evés az kb. 30-40 perc, utána kb háromnegyed óra, nagyon max. 1 óra játék, és már álmosodik is el, 1,5-2,5 órát alszik, utána ugyanez a forgatókönyv kb. 3-4x estig. Ha összeszámolom, kb. 16-17 órát alszik egy nap. De már egyre többet van ébren, egy hónapja fél óra játék után már nyűgös volt. Szerintem lassan nálatok is változni fog, csak mindenkinél más ütemben.
2021. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg örülj amíg sokat alszik és van időd másra is. Én babám még csak 6 hetes múlt de már 2 hete napközben max 3-4 órát alszik azt is hatalmas hiszti és sírás előzi meg. Volt olyan nap amikor reggel 9tol egészen este fél nyolcig fent volt.

Használd ki amíg van időd, hiszen egyik pillanatról a másikra megváltozhat.

2021. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az rendben van,hogy jól alszik ,de napközben is ha nem keltem fel szerintem 6 órát is aludna,de akkor meg nem eszik,azt meg ugye kell. Így 4 óránként max 5 óra nem éves után felkeltem.
2021. jún. 22. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!