Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy 10 hetes...

Mit csináljak hogy 10 hetes babám érezze azt a pluszt amit a babák szoktak az anyjuk iránt?

Figyelt kérdés
Az én kislányom olyan jól el van bárkivel. Vele eggyütt 5ön lakunk egy házban. Velem is pont úgy bánik ha jó a kedve ha rossz , mint bárki mással azaz annyira mindegy hogy kinél van. Hogy ha valahova elmegyek otthonról kb 30percnél sosem maradok többet , mindig úgy sietek haza hogy nehogy hiányozzak neki s nekifogjon sírni , de ő sosem sír nélkülem. Régebb mikor láttam hogy a kicsi babák mindig csak az anyjuknál nyugodtak meg ha valami baj van alig vártam hogy nekem is legyen egy babám. De most a lányomnak olyan vagyok mint egy akárki más. Csak abban különbözöm mástól hogy én szoptatom. Ha tápszeres lenne akkor azt mástól is elfogadná hogy egye.. Tudom hogy ez egyrészt jó is hogy nem csak anyás , de azért nekem úgy fáj igy nem tudom teljesen anyának érezni magam
2015. dec. 28. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvass egy kicsit a gyerekek fejlődéséről! Jóval odébb van az, hogy mást is jelents neki, mint egy mell. Most még azt se tudja, hogy te és ő két különböző személy vagytok.
2015. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónaposom van, természetesen neki is mindegy ki beszél éppen hozzá. Pedig mi csak 3-an lakunk, nagyszülei nem is minden héten jönnek, kb 2-3 hetente egyszer. Nagyon picik még.
2015. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést mentsd el, és mikor előjön a szeparációs félelem, újra olvasd el. Lesz még olyan, amikor pisilni se enged el egyedül, annyira fél, hogy nélküled legyen.
2015. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Két és fél hónapos a második fiam, és hidd el, ez normális.

Most itthon van a keresztanyja, és két délelőttöt is vele volt. Csak tápszeres egyébként. Semmi gond nem volt. Náluk ez még normális. Az még később fog jönni,hogy nem "lát" majd nélküled! :)

Viszont nálunk,ha az apjával van itthon vmiért, és hazaérek, ahogy beköszönök, és meghallja a hangom, már mosolyog is. Szóval kötődik már hozzám! :)

2015. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ha igy szokja meg és később is bárkivel el lessz? Annyira félek hogy nem alakul ki az a kötődés , az a plussz. Pedig mindent megteszek egész nap játszok vele dédelgetem..
2015. dec. 28. 15:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A kötődés nem ezen múlik, kicsit olvasgass a témàban mert làthatóan fogalmad nincs a gyerekekről....
2015. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy?
2015. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán tudom hogy műkődnek a dolgok hisz nekem nincsenek emlékeim a szüleimről azért kérdeztem tőletek hogy hogy kéne ez működjön. Én nem tudom mit jelent szeretni egy anyát. Aki normális válaszokat ír annak köszönöm
2015. dec. 28. 17:24
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerinted mindenki az összes tudással a fejében születik?

Nem.

De lehet találni 1000+1 könyvet, ami ezzel foglalkozik.


Mondjuk: Szülők könyve. Még hangoskönyvben is létezik, ha az olvasás sem az erősséged.

2015. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Látod ha valamit nem tudsz könnyű ítélkezni. Külföldre kellett költöznünk és annyira nem beszélem olyan jól a nyelvet hogy tudjak egy könyvet elolvasni. A netten meg beírom hogy hány hetes baba mit kell tudjon de sokat nem ír. Ezért kérdeztem tőletek de köszönöm az ilyen segítségeket
2015. dec. 28. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!