Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alkoholt fogyasztottam 10...

Alkoholt fogyasztottam 10 hetes terhesen is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég késön tudtuk meg,h.terhes vagyok. Hetente egyxer ritkán 2x is előfordult,h.a pohár fenekére néztünk.Eleinte mindig csak boros kólát ittunk,nem olyan rég áttértünk a sörre. Ez alkalmanként 5-6 doboz 7% os sör. Mellé pedig a sok cigi. Nagyon félek,h.baja lesz a babának. Ha mostantól tiszta lennék, azzal ártanék a babának vagy sem. Olvastam a magzat alkohol szindrómáról,vagy miről.

Nagyon félek,h.bajt csináltam. Mit tegyek? Félek,h.beteg babánk lesz. :(


2018. júl. 3. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
A dohányzás és az alkohol valóban károsíthatja a magzatot, de nem 100% hogy valóban meg is történik. Fejezd be szívást és a dohanyzast
2018. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Alapjában véve,nem cigizek csak ha iszunk.Ittunk,mert természetes,h.le is tettem.De ettől még mindig aggódok. :(
2018. júl. 3. 14:59
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező! Ne aggódj, nem valószínű, hogy baj lesz. Én azt gondolom, hogy ilyen korai szakaszban (amikor amúgy is gyakori a vetélés/természetes kiválasztódás), ha bajt okoztál volna már nem lenne meg a magzat. Én amikor az 1 gyermekemmel terhes lettem, szintén későn, kB 8.hét környékén vettük észre. Addíg pedig.. Hát mit ne mondjak igen vad életet éltünk.. Mondhatom, hogy nem csak ittam.. Természetesen amint megtudtam, hogy mi újság azonnal felhagytam a káros szenvedélyekkel. Ma már egy telljesen egészséges 4 éves kisfiú az a magzat. Szóval ne aggód túl,de állj le az egészségtelen életmódról.
2018. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen így lesz. Csak olvastam,h.6-12 hét a leg veszélyesebb,mert akkor fejlődnek ki a szervei a babának és mivel még nincs mája,igy rögtön az agyába megy a cucc. :(

Nagyon remélem,h.minden rendben lesz!

2018. júl. 3. 15:28
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Nagyob sok anyuka tojik a terhességére, iszik, cigizik, vitamint sem szed, a szülés után első dolguk rágyújtani és mégis egészséges babájuk lesz. Te mostantól nem iszol/ cigizel, eddig sem mindennap tetted, innentől 30 hétig pedig egészségben fejlődhet.

Ne aggódj, azzal többet ártasz. Lesz egy csomó vizsgálat is, hogy ellenőrizzék egészséges-e. Beteg baba pedig bármikor születhet, a legegészsgesebb életvitelű anyánál is sajnos.

2018. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ. Én szedem az Elevitet már. :)
2018. júl. 3. 16:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamugép, reggel még nem tudtad letenni....: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9389..
2018. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez durva... Ha igaz akkor elég gáz
2018. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Igazi alkoholistak vagytok. Szegyen.
2018. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Marha
2018. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!