Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan szülő, aki nem...

Van olyan szülő, aki nem viszi játszótérre a gyerekét?

Figyelt kérdés
Miért nem?
2021. jún. 23. 09:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

Mi újépítésű kertes házban lakunk, minek vinném? Van homokozó meg kisház, medence, konyhakert, amivel van bőven meló - neki ez is játék-, az utca még tele van gyerekekkel, ki mikor kihez megy. Eszembe sem jut a játszótér, pedig van a közelben.


Panelban nyilván vinném.

2021. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon sokan. Inkább megveszik a kertbe a maszókát, csúszdát, drága pénzért, mint hogy a nagy se..üket meg kelljen mozdítani.
2021. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Én. Kb 300m-re van tőlünk, de évente max 3-4x viszem őket, akkor sem jókedvemből. Utálom a játszóteret, a gyerekzsivalyt, a pletykálkodni járó anyukákat...
2021. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ez lehet az oka. A városban ahol felnőttem csak 1 játszótér van a város egyik végébn, és a város másik végéből odasétálni 60 perc kb.


17e fős kisváros.


(Nem ott élünk mielőtt nekem támadtok, hogy csak lusta vagyok, csak ezt is látom egy indoknak)

2021. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi hiába vettünk csúszdát, hintát, trambulint, kismedencét, a gyerekek jobban szeretnek a játszótéren. Ezekkel is eljátszanak, de nem váltja ki a játszóterezést... szóval mi nem úsztuk meg. Pedig az volt a cél.
2021. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Van. Nincs játszótér a közelben
2021. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

2-es, jó nagy hülyeséget írtál, már ne is haragudj. Én meg ilyen alapon azt mondom, az megy játszótérre kertes házas övezetben, akinek semmi dolga.


Én speciel reggel felkelek, rendbe teszem a gyerekeket, reggelizünk, szoptatok, aztán kimegyek locsolni, kicsit gátolni, ha kell, beszedni a terméseket - ezt ilyenkor nyáron kétnaponta simán meg kell csinálni, kifejteni a borsót, összeaprítani a fűszernövényeket, elraknicaz uborkát, satöbbit -, aztán még kétnaponta főzök, másik nap takarítok a házban, ügyeket intézek, én speciel a vállalkozásba is besegítek napi 1-2 órát gyerekek mellett, délután, ha hazajön a férjem, akkor van egy kis időm magamra, míg játszik a gyerekekkel, aztán ugyanúgy megyünk ki a kertbe, átjönnek a nagyobbik gyerek barátai vagy ő megy át, ilyenkor még csináljuk a kinti teendőket, pihenünk, maradék házimunka.


Tudod kinek lenne ideje naponta 2 órát a játszótéren tölteni? Még tényleg, minek? Nálunk van faház, az egyik barátjánál van trambulin, a másiknál tökömtudja, micsoda. Semmi extrát nem ad a játszótér.

2021. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

Inkább a férjem szokta levinni, én nem szeretem a játszóteret. Főleg így nyáron nagyon sokan vannak, és iszonyat sok az elcseszett gyerek a még elcseszettebb szülővel. A gyerek egy kis vadállat, az anyuka meg 2 km-re tőle jártatja a bagólesőjét a barinőkkel. Volt, hogy a lányomat majdnem a csúszda tetejéről lökték le. Én meg állok ott, és nem tudom, hogy mit tegyek, mert én szívesen megnevelem, de nem az én dolgom, és túl fáradt is vagyok a plusz konfliktushoz.


A férjem más, ő szereti az ilyen helyzeteket, és rá is szól más gyerekére, szóval inkább rá hagyom. Én csak akkor viszem, ha rossz az idő, és kevesen vannak.

2021. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Van, azért mert az udvarunkon van minden, amivel el tudják foglalni magukat. Csúszda, homokozó, hinta, mászóka, medence, bicikli, motor stb. 2 játszótér van a környékünkön, de egyik sem nagy szám, nem is jár oda senki. Ha Bp-n vagyunk akkor elmegyünk, mert a Nagymama mellett van egy menő játszótér, de egyébként nem érzem, hogy nagyon hiányozna. Hárman vannak testvérek, elszórakoztatják egymást, plusz oviba is járnak, úgyhogy más gyerekekkel is találkoznak. De a budapestieknek ez fura, mert azt hiszik, hogy az egész ország olyan, mint ahol ők laknak és az a tuti :D Pedig ha tudnák..
2021. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk is van itthon minden. Én őszintén azért nem jartam a gyerekkel, mert az utáltam a többi anyukát. Az a tipik nagyképű, beképzelt picsák akik még ott is úgy néztek ki mint aki az oscar gálára készül,és persze szeretik karba tett kézzel kibeszelni a többi anyukát.
2021. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!