Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan babakocsit...

Hol lehet olyan babakocsit kapni ahol a babakocsi"része"csak a váz, és abban van egy kivehető, külön is használható babahordozó? (Használt is érdekel! )

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Baby point v3. Ez komplett babakocsi, a hordozót közvetlenül a vázra lehet tenni, nem a fekvőfelületre.
2009. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Baby point v3, nekünk is ez van!


[link]

2009. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Ezek a magasabb árfekvésű kategóriából valók. A Stokke biztos nem éri meg az árát, a másik sem biztos...

2009. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Hát ezek tényleg nem pénztárcakímélő babakocsik:)Azt hiszem maradok a hagyományosnál!:DMégegyszer köszönöm!!
2009. márc. 3. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem CAM van, én leszereltem a fekvőfelületét, és úgy rá a hordozót! Nekem nagyon szerette a babám! Keress rá a neten a Cam, vagy Neonato babakocsikra! Sok helyen úgy van lefényképezve, hogy a sportrész felé van szerelve a hordozó, de mondom, én szétszedtem!

Üdv

2009. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem a Stokke nagyon tetszik. Én beleszerettem. A fiamnál nem engedhettem meg magamnak a flancolást, én az interspárban vettem 17 ezerért babakocsit (ami amúgy meglepően jó volt), hát már amikor megszületett se volt velünk az apja, szóval ja, ez volt... De ha lesz mégegy babám, akkor én nagyon szeretnék egy Stokke kocsit, nekem nagyon tetszik.
2009. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A teszvesz.hu es a vatera.hu-n is nagyon jo babakocsik vannak! Keressel valakit aki a te lakhelyeden lakik, es akkor postakoltseget sem kell fizetned erte.
2009. márc. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Vaterán.Én ott vettem két hete babakocsit,nagyon jó állapotban van,imádom!
2009. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!