Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Történt olyan, hogy a közeledb...

Történt olyan, hogy a közeledben szólított meg egy gyermeket a szülő és meghökkentél a neve hallatán?

Figyelt kérdés

Hétvégén az állatkerten:


"Ipoly, gyere veszünk fagyit!"


"Dzsásztin (Justin?), itt vannak a jegesmedvék!"


Vagy ezek a nevek csak felénk nagyon-nagyon ritkák? (Olyannyira, hogy soha nem is hallottam.)


2010. aug. 26. 13:55
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőnél édes kis szőke kisfiúnak: "Koppány, gyere, mi következünk!"

Tudom, hogy népszerű név, de élőben ledermedtem tőle.


Amúgy ilyen Dzsasztin kaliberű neveket nap mint nap hallok kisebbségiektől, de azon már meg sem lepődöm.

2010. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
88%
Én akkor nevettem el majdnem magam,mikor cigány anyuka mellettem rikkantotta el magát a fia és a lánya után:Antoniusz,Nausziká!(Főleg,mert az utóbbihoz mindig hozzáképzelem ha meghallom a "hókarú" jelzőt,...:DDDD)
2010. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok,töredelmesen bevallom,h az én gyerekeim neve is igen-igen ritka.:)Régi magyar.
2010. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
hát van egy szaktársam, ő Enéh, ami elég fura. de sosem élcelődök mások nevén, nem is cikizem őket, mint ahogy némyelyeknek szokás. mindenki olyat választ, ami neki igazán tetszik. ha Erzsi, akkor Erzsi, ha Eperke, akkor Eperke.
2010. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert bár itt sok-sok ritka nevet lehet olvasni, de amiket írtam, valóban meglepett az adott szituációban.

Második válaszoló anyuka!Hogy hívják a gyermekeidet?

2010. aug. 26. 14:02
 6/56 anonim ***** válasza:
51%
Ármint hallottam,sztem nagyon gáz.........
2010. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Enéh...ezt sem hallottam soha.
2010. aug. 26. 14:03
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam osztálytársa (fiú): Larion Ariel, tesója (szintén fiú) Noé Mekiton. Nehéz volt megszokni.
2010. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
Bocsi. Noé Meliton.
2010. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
Jásztótéren votlunk az olaszországban élő barátnőmmel, akinek a kisfiát Riccardo-nak hívják. Mikor kiabált neki, láttam, hogy néhány anyuka arcán átsuhant a "jól öltözött nő, és képes c*g*ny nevet adni a gyereknek!" gondolat.
2010. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!