Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit válaszoltatok, amikor...

Mit válaszoltatok, amikor megkérdezték, hogy tervezett volt e a baba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel becsúszott, de megtartjátok. A családotok zaklatása ellen eddig mindenkinek azt mondtátok hogy majd később, majd szóltok, még nem is akartok igazán. Erre hamarosan be kéne jelenteni. Garantált a kérdés, hogy tervezett volt e.
2021. jún. 28. 10:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
24%

8!


Érdekes, mert a protokoll része, kizárt, hogy ne kérdezték volna meg.



7!


De mi a probléma ezzel? Miért ne kérdezhetné meg ezt valaki? Pláne ha eddig azt mondogatták, nem akarnak. Vadidegentol nem tudom elképzelni, hogy ilyet kérdezne.

2021. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok, bocsánat osszevissza irtam, itt-ott hianyzik egy betu vagy megtoldottam eggyel.
2021. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
(Kozbe jott uj válasz.#10 voltam es #12)
2021. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem illik azért, legalább olyan bántó kérdés mint valakit állandóan zaklatni azzal, hogy mikor jön már a baba, nem tudhatod, hogy a másik ember miken megy keresztül, milyen harcokat vívnak magukban vagy úgy általában az életben. Nyilván van olyan viszony, ahol az ember őszintén tud válaszolni ilyen kérdésekre, kell is ilyen, hogy ki tudja adni magából, de többségben nem ilyen emberek szegezik neked a kérdést, hanem olyanok akikkel rohadtul nem szeretnéd ezt megtárgyalni, mivel semmi közük hozzá.
2021. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
45%
"Teljesen mindegy terveztünk-e gyereket vállalni vagy sem, itt van, szeretjük, és megadunk neki minden szeretetet, csak ez a fontos.
2021. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

14!


Erre a kérdésre a magánügy a megfelelő válasz, ha téged zavar. De ha mellébeszélsz, akkor azzal pont azt ered el, hogy tovább kérdezgetnek. A kérdező is itt hibázott. Az elején ha azt mondja, magánügy, nem lenne ez a kérdés se

2021. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
49%

Arany középút.

Terveztük, de nem gondoltuk, hogy ilyen hamar össze is jön.

Ha megkérdezik milyen hamar stb., akkor elmondod, hogy elsőre.

De volt akinek azt mondtuk, hogy egy röpke gondolattól már megfogant vagy csak átgurultam az ágyban a párom oldalára és nézd már terhes is vagyok stb.

2021. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Szép és jó dolog kedvesnek lenni, de van, amikor full senkinek semmi köze az életedhez és azt nem lehet finoman közölni.
2021. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Szinte mindenki kérdezte mind kettő gyereknél.

Elegánsan mindig azt válaszoltuk, hogy "Szerelem gyerek".

Általában igy nézett ki:

-Nahát, terhes vagy?

- igen

-Gratulálok, fiú vagy lány?

- fiú/lány

-Oh de jó, tervezett baba?

- (nem), szerelem gyerek


S ennel nem is kérdezték tovább. Szerintem nagyon alpári ez a kifejezés, hogy "becsuszott, besikerult", és társai...

2021. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%

Én mindenkinek mondogattam ,hogy ezt a nyarat még ki akarom élvezni, bulizni akarok, fesztiválozni, eszem ágában sincs teherbe esni, nem bolondultam meg, kifordítom a világot a négy sarkából még utoljára.

Erre július első hetében pozitívat teszteltem 😅

Azt szoktam mondani h az orvosok megígérték, hogy nehezen fog összejönni, de átvertek 😁😆 (-voltak bajok az első próbálkozásnál)

2021. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!