Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Autós gyerekülés: Milyen...

Autós gyerekülés: Milyen gyerekülést tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Fontos szempontok:

-jelenleg 10 hónapos babának:

-ISOFIX, és SAJÁT ÖVES BEKÖTÉS IS LEHESSEN.

-FORGATHATÓ 360 fokban (derékfájós vagyok, nehezen veszem ki, főleg, ha elalszik)

-JÓL DÖNTHETŐ LEGYEN ELŐRE FELÉ NÉZŐ POZÍCIÓBAN IS (Ha elalszik, ne bukjon előre a feje)

a kis videók kapcsán nem tudom eldönteni, mennyire dönthetőek ezek az ülések...

Lehet drágább kategória is. Olcsó kategóriában az Interneten néztem a MamaKiddies üléseket, de nem ismerem, a babakocsija, amit láttam, nem tűnt nagyon masszív darabnak, félnék, hogy az ülései sem azok.

A Britax Romer dualfix M i-Size-t néztem, hogy abban bíznék, csak nem látom, mennyire döntehtő ha menetiránynak megegyezően teszem be. Egy Mitchubisi Outlanderben lenne használva, illetve néha egy nem Isofixes Honda Civicben.



#gyerekülés #autósülés #Isofix #Britax Romer Dualfix M i-Size #MamaKiddies gyerekülés #360 fokban forgatható
2021. jún. 28. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Fontos a baba magassága és súlya is, valamint, hogy tud-e már ülni stabilan.

Konkrét ülést nem tudok ajánlani, nálunk az ISO fix és a pajzs volt szempont, és hogy jól szerepeljen a teszteken.

Szerintem ez a sok szempont eléggé leszűkíti a kört, a néhány szóba jöhetőt nézzétek meg személyesen, és a legszimpatikusabba lehetőleg próbáljátok bele a babát vásárlás előtt.

2021. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az elsô ülésünk egy Recaro forgatható volt (talán i-size volt a neve). Volt benne szûkítô, meg jelzi, hogy jól be van-e helyezve az ülés, illetve be van-e kapcsolva az öv. De az nem dönthetô sajnos, azt hiszem csak a fejtámla állítható.


A második egy Britax Römer, már nagyobb gyereknek.


Mindkettô isofixes, és jól szerepeltek a teszteken.


Pont olyat nem tudok ajánlani, amit szeretnél, de ha ebben a két márkában találsz olyat, én ajánlom. Azért persze érdemes megnézni a tesztjét is.


Illetve mindenképp próbáljátok bele a babát, ne csak úgy neten vedd meg.

2021. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt ajánlom, hogy annak is nézz utána hogy mi a hátránya 2 év alatti gyereket menetiránnyal megegyezően ültetni.

Én emiatt 2 éves korig tuti háttal használjuk ezt:

[link]

2021. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!