Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik netes oldalról tájékozó...

Melyik netes oldalról tájékozódtok?

Figyelt kérdés

Felmerült egy oldallal (kismamablog/Vida Ági) kapcsolatban egy két kétely. Mi köze a gyermekpszichológiának a hozzátápláláshoz?...

Szeretném, ha leírnátok, hogy Ti melyik oldalakról szoktatok infókat gyűjteni? Esetleg egy van, amiben maximálisan bíztok, annak a tanácsait követitek, vagy több oldalról mazsolázzátok össze a számotokra hasznos infót?

Melyek ezek az oldalak?


2010. aug. 26. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

saját kútfő


nem prof. honlap de nagyon értelmes anyuka:

[link]


és innen...

2010. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony, a gyermekpszichológiának sok köze van még a hozzátápláláshoz is, hiszen fejlődéspszichológiába tartozik az is. Bizony, a hozzátáplálás is egyfajta érettséget kván meg, ez meg mindenképp pszichológiai hatáskör. Nem osztom mindenben Vida Ági nézeteit, de a hozzátáplálásban főként az ő listáját vettem alapul. Meg persze a saját józan eszemet :)) 4 gyerekes anyuka
2010. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak: gratulálok a 4 csemetéhez:))) Gondolom nem unatkozol:)))

A kétely nem bennem merült fel, hanem az egyik kérdés kapcsán írta az egyik válaszoló a kismamabloggal, meg a pénzes "segítséggel" kapcsolatban. Én is szoktam olvasni a blogját, és tényleg ír jókat is.

Csak kíváncsi voltam, hogy a többiek milyen oldalakat olvasgatnak.

A dilidominó is nagyon jó, azt is szoktam:))

2010. aug. 26. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs konkrét oldal. Ha valamire kíváncsi vagyok, beírom a keresőbe, és átnézem mit ad ki.

Sajnos Vida Ágival kapcsolatba nekem is vannak fenntartásaim, olvastam már tőle olyat, amihez maximum anyai tapasztalata van, de szakmai kompetenciája nincs. (pl. én is kérdeztem is tőle, kvázi teszteltem, és ahelyett, hogy más szakemberhez irányított volna, úgy írta a választ, mintha orvos lenne)

2010. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy amit itt a neten olvasok, semmit sem veszek készpénznek, hiszen nem tudom pontosan, honnan is van az infó.. Inkább úgy szoktam, hogy megnézek több oldalt is (anyuci.hu, babaszoba.hu, babafalva.hu), aztán a magam szájíze szerint és a gyerekem igényei szerint csinálom a dolgokat. Köszi! Tényleg ritka az az idő, amikor unatkozhatnék :)))
2010. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
evvel az erővel akár a négygyermekes anyuka is indithatna ilyen blogot.. lehet /biztos hogy még jobb hasznosabb is lenne..
2010. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sőt! Biztos, hogy sok hasznos tanácsot tudna adni...ha lenne rá ideje:)))

Én is innen-onnan tájékozódom, de egyik oldallal sem vagyok kibékülve teljesen, van amikor teljesen ellentétes dolgokat írnak, állítanak.

2010. aug. 26. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!