Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hozzátok is bejön wcre a gyerek?

Hozzátok is bejön wcre a gyerek?

Figyelt kérdés
Mit mondok neki ? Nagydolgot elötte csináljátok?

2021. jún. 29. 17:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy nevelted.


Nálunk soha nem jöttek be.

2021. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
88%
A lányom kétéves, be szokott jönni. Mivel amúgy is a szobatisztaság most a téma, így nem baj, ha látja a "wc dolgokat". Egy óvodást már nem engednék be, de akkor már úgyis (remélem) fel tudja fogni, hogy mi zajlik ott és hogy ez privát dolog.
2021. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
86%
Nem jönnek be, mert nem engedtem nekik. Egy-két alkalom volt összesen (például éjjeli kelésnél, mert nem szerettem volna, ha felverik a házat), hogy bejöhettek. Néha volt belőle sírás, de ez főleg szeparációs szorongás alatt volt, és nem volt több kb. egy-két tucatnyi alkalomnál.
2021. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Nem engedem be őket. Én felőlem dörömbölhetnek az ajtón, sírhatnak, akkor se engedem be őket. Ez egy intim dolog, amit nem szeretnék előttük csinálni. Nem tudok egy kisebb társasággal sz4rni, és nem szeretnék előttük se pisilni, se tampont cserélni. Ilyenkor nem szoktam kapkodni.
2021. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
69%
Nem jönnek be. Sőt, a macska sem.
2021. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
36%
Persze, hogy bejöhet.
2021. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
69%
Bejön. Kiküldöm. Én nem csinálom előtte de ők sem előttem. (Már a 2 éves is mondja, hogy "ajtoo"
2021. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
22%
De a szepás baba sem mehet utánatok? Vagy, ha 20 percet ott ültök, és ordít, akkor ordít? Vagy a totyogó is hiába akar menni, mert megijed, hogy hová tűnsz? Vagy nem magyarázod a két évesnek, hogy azt oda kell, vagy a bilibe? 3-4 évesen már valóban ne menjen, de előtte én nem csinálok belőle problémát. Férjem sem.
2021. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
89%
Nem, velem sem jött be soha egyik sem. Egész nap rajtam lógnak, éjszaka is keltem hozzájuk, amikor és ahányszor csak kellett, körbeugrálom őket, foglalkozom velük. Ugyan engedtessék már meg, hogy legyen 5 percem sz.rni, vagy épp tampont cserélni közönség nélkül. Amíg kicsik voltak, mentek a kiságyba ilyenkor, nagyobb korukban járókába, még nagyobb korukban meg már csak jeleztem, hogy megyek, és elvoltak nélkülem addig. Hozzáteszem, mivel sosem vittem be őket, nálunk soha nem is sírt/hisztizett egyik sem, hogy be akarna jönni.
2021. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
30%
Én nem szoktam 20 percig szærni. Az a férjem..
2021. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!