Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha apátok...

Mit szólnátok, ha apátok hozzátok vágná, hogy csak a szülinapotok csak egy nap?

Figyelt kérdés

Végülis tényleg egy nap csak, meg csak a 18., olyan mint a 17 vagy a 19. Most szombaton lesz a szülinapom, és a sulinkban aznap lesz tanítás. Rendesen benn kell maradnunk, ami azt jelenti, hogy negyed 4ig benn leszek. Én mondtam a szüleimnek, hogy délig benn lennék utána hazajönnék, mert velük is ünnepelnék, valamint barátnőmékkal is este buliznék. Erre apám azt mondta, hogy nem, benn leszek ameddig kell, aztán hazajövök hisz úgyis csak egy nap az is.

Nekik nem kell aznap dolgozni, mert úgy vették ki a szabijukat. Azért ez igazán szarul esett.



2018. márc. 8. 07:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
67%
Igaza van .. A melóban sem fogsz szabad napot kivenni mert neked születésnapod van .. ez rettentő gyerekes elgondolás ... Majd ünnepelsz ha haza értél ... Hidd el én is sokáig ünnepeltem a születésnapom ...kb 19éves koromig de olyan sose volt ,hogy ne mentem volna iskolába emiatt ( talán egyszer de akkor a kórházban feküdtem már egy hete .. tényleg jó buli volt ... ) most vagyok 22 ... miota dolgozom és ténylegesen a nagybetűs életbe kellett kilépnem rohadtul nem foglalkoztat az ,hogy épp születésnapom van .. sőt néha már tehernek számít ...
2018. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
74%

Akkor vele kell megbeszélned. Idegenek hiába vígasztalnak, attól még továbbra is az a helyzet, hogy az apád megbántott.


Egyébként igen, felnőtt emberek előbb végigdolgozzák a napot, csak aztán mennek ünnepelni, bulizni. Úgyhogy ha felnőttként tekintesz saját magadra, akkor ez a része ne essen rosszul.

2018. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
77%

De amúgy igaza van. Én is szabit szoktam kivenni szülinapomra, de ha nem kapom meg akkor sincs világvége, mert tényleg csak egy nap.

Szerintem még kicsit gyerek vagy, ezért fogod fel ilyen tragikusan, igazából semmi sértőt nem mondott.

35n

2018. márc. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
69%
Igaza van.
2018. márc. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
52%
Majd hétvégén megünneplitek.
2018. márc. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
29%
Vegyél magadnak valamit, elvégre születésnapod van.
2018. márc. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
54%

Az en verszerinti apam azt se tudja mikor van az enyem...:) szoval...

Amugy meg jogos..tenyleg a meloban sem fogsz majd ezert szabit kapni..marad a hetvegi unneples mint elottem is leirtak:) de azert ne csuggedj!:)

2018. márc. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
66%

Miért kéne hazamenj délben, mert szülinapod van? Ünnepelni lehet iskola után, este, sőt még másnap is!

Nekik meg valószínű az esik szarul, hogy egy szombaton kínlódsz, miközben van tavaszi, nyári, téli meg őszi szünetetek, egy-egy ilyen szombatot hadd vegyenek már ki ők is...

2018. márc. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
62%
Igaza van. azon meg nincs semmi sértő hogy ők szabin vannak te meg iskolában. Ne már...
2018. márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
42%
Lepontozgatni tudsz kisgyerek? Nőj fel, mert óvódás szinten vagy...
2018. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!