Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjem egy évre külföldre...

Férjem egy évre külföldre költözik. Egyedül maradok egy 2 évessel es kettő 6 èves ikerrel. Birni fogom?

Figyelt kérdés
2021. jún. 29. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom van a gyerekeknek ovija, bölcsije esetleg és az egy év miatt nem akarják a gyerekeket a megszokott környezetből kirángatni. Mondjuk ha a kérdező a szüleihez költözik, akkoris fennáll a lehetőség, hogy a gyerekeket kiveszik a megszokott környezetből.

Én nem költöznék sehova. Nem olyan kicsik már. Gondolom a gyerekek körüli feladatok oroszlánrészét eddigis a kérdező vállalta, apuka dolgozott.

2021. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

Amit abszolút nem értek, miért akarnál a szüleidhez visszakölözni?

Elvileg felnött nö és anya vagy, mire lenne jó újra gyerekstátuszban élni?

Ott folyamatosan a szülök szabályai szerint kell élni, a szülök nem hiszem, hoyg sokáig jó szemmel néznék, hogy beköltözöl három gyerekkel és zavarod az életüket, a gyerekeket kiszakítod a megszokott környezetböl, a folyamatos stressz, veszekedés garantált.


Ha akarod, akkor minden gond nélkül meg birod csinálni, ahogy sok száz/ezer másik nö is.

2021. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Ezt mi így honnan tudjuk?

Ez csak a te személyiségedtől függ.

Én bírnám

A férjem folyamatos műszakba jár (tehát 4nap meló 1 nap pihi) így nem sokat van itthon. Nyilván akkor megtesz mindent amit tud, de ez inkább a ház felújjítását jelenti.

Én egy 6 évessel és az 1 éves ikrekkel viszem a mindennapokat.

Mi így szoktuk meg. Így rendezkedtünk be (alakítottam a napirendet ki) Nem jelentene nehézséget ha nem lenne itt a férjem.

Az hogy neked mennyi segítséget nyújt a napjaitokban, csak te tudod

2021. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
28%

6 éveseknek van óvoda akkár egész nap is .

Kicsi ha jár bölcsibe akkor mit nem bírnál.

2021. jún. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!