Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 32 éves vagyok és babát...

32 éves vagyok és babát tervezünk. Jan.1-től új állásom lesz. Te elmondanád a főnöködnek a babaprojectet?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve "betanuló" vagyok ebben a pozícióban. Egy éve hiteget a főnököm, hogy enyém lesz az állás. Eddig fizikai dolgozó voltam most szellemi leszek. 2 éve diplomáztam és már régóta várok ilyesmi állásra. Ez sem diplomás állás csak legalább nem kell műszakolnom. Milyen reakcióra számíthatok (főnöktől)ha már az elején összejön a baba és csak most lépek az új pozícióba? Fer, hogy elvállalom és utánna elmegyek gyedre?
2008. dec. 8. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
sztem minimum 6 hónapot kellene dolgoznod az új munkakörben és úgy, hogy a főnök ne tudjon a babatervről... közben nem gond, ha teherbe esel, csak addig várj, h még ne látszódjon a poci, amíg dolgozol (főnök előtt le ne bukj)...utána egyszerűen azt mondod neki, h nem terveztétek, de becsúszott...
2008. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond.

Én is hosszutávra mentem dolgozni, és láss csodát, 10éve hallgattam a dokiktól, hogy nem lehet babám-3 hónap alatt terhes lettem. És mint kiderült, főnököm épp el akart küldeni...

Szóval fogadd el, csináld a dolgod, a babáról ne szólj senkinek, majd jön,ha jönni akar!:-)

2008. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se szólj,és még véletlenül se legyen emiatt bűntudatod!! Várd meg,míg előléptetnek és ha jön a baba had jöjjön. Én még babonából sem mondanám meg a 3. hónap előtt,addig bármi történhet, de tudok olyat,aki 5. hónapig várt
2008. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok, hogy biztattok ne legyen bűntudatom. Az az én hibám, hogy túl lelkis vagyok és hátbatámadásnak élem meg, hogy alig, hogy megkaptam az állást (persze ha hamar teherbeesem)már nem sokág számíthatnak rám. Nehéz a nők helyzete!
2008. dec. 8. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha normálisan mennének nálunk a dolgok, akkor az lenne a jó, ha őszintén elmondhatnád a főnöködnek, mert ez lenne a korrekt. Mégis azt kell, hogy tanácsoljam én is, hogy ne mondd el neki, mert szinte biztos, hogy Te húzod a rövidebbet. Nagy a valószínűsége, hogy ő sem lenne tekintettel rád, csak a cége/saját érdekeit nézné. Persze biztosan van kivétel, de amiket írtál valószínűleg ő nem azok közé tartozik. Néha az ember kénytelen nem úgy viselkedni, ahogy pedig a jóérzés és a lelkiismerete diktálja. Most Te ilyen helyzetben vagy, és ezért érzel bűntudatot. De ezt hesegesd el, és Te is nézd a saját érdekeidet, különben nem jutsz egyről a kettőre. Kívánom, hogy a babaprojekt összejöjjön akkor, amikor az a legjobb.
2008. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Egy főnők hidd el erre is gondol.32éves fiatal nő,főleg ha nincs gyereke benne van a pakliban.2évvel ezelött keztem el a munkahelyemen dolgozni.1évre rá terhes lettem.A főnőkőm csak annyit mondott,várhato volt ez az élet rendje.Tehát valahol mint főnők számitott erre.Ne mond el neki.Nem kivánom de mivan ha nem jön össze egyből,és még sokáig kell dolgoznod.Lehet ha megmondanád még az állást sem neked adná.
2008. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!