Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem bírom ha 2 macska...

Ha nem bírom ha 2 macska fújtat egymásra és örökké morognak vagy nyávognak majdnem egész nap miközben már pisi kaki kaja megvolt akkor nem való nekem a gyerek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi? 😃
2021. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy macska olyan mintha egy gyerekem lenne . Ezért érdekelt mások véleménye hogy ha ez ennyire kiborít engem vajon a gyerek nevelés is ki fog?
2021. júl. 1. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges.

De a saját gyerekednél egy csomó hormon megváltozik, és lehet, hogy őt bírni fogod.

A macskákhoz pedig nézd meg a pokoli macskákat, abból kiderülhet, mi a baj.

2021. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
🤣🤣🤣
2021. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nincs összefüggès. A macskák engem is idegesítenek, a gyerekeim nem. Szeretem a gyerekeimet és van hozzájuk türelmem
2021. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem előbb volt macskám, mint gyerekem.Párom mindig nevette ,hogy dumálok neki meg minden, mindig mondta hogy nekem most már tényleg való a gyerek.Azért szülés után mégis kicsit megborultam és úgy nézett ki a depibe, hogy nem is való nekem annyira.Azóta már rendbe jöttem és megy viszonylag flottul minden, de ha agyadra megy a macska az nem egészen olyan,mint mikor a gyereked megy az idegeidre:D
2021. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk két gyerek, két macska. Imádom a cicáimat, de azért nagyon nem az a kategória, mint a gyerek. Pl ha valamelyik macskám idiótán viselkedik, lelkiismeretfurdalas nélkül becsukom valamelyik szobába. Azonos szituációban a gyereket azért nem zárom be 😅
2021. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!