Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha már nem...

Mit tegyek, hogyha már nem bírom tovább? A gyerekem anyja beanyukásodott és besárkányosodott.

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk együtt, van egy másfél éves lányunk.

Viszonylag korán jött a gyerek, de megtartottuk és nem vetette el.

Amióta megszületett a gyerek, azóta pokol az élet. Olyan szinten beszűkült az agya, hogy az már nem igaz.


Minden a gyerek körül forog, ami most már egy határon túlment.

Mindig mindenből ki akar hagyni, csak ő akar lenni a gyerekkel. Magára köti, stb.

Zavarja, hogy tudom nevettetni a gyereket, zavarja, hogy velem jobban elvan. Mindenben korlátoz. Barátnőit is elüldözte magától ezzel a hárpia viselkedésével. Ha játszok a gyerekkel és látja, hogy jól érzi velem magát, akkor egrecíroztat. Van, hogy éjszakás műszakból hazajövök és direkt nem hagy aludni. Csapkodja a hűtőt, bekapcsolja direkt a porszívót. Nem normális a nő.

Már rendesen rühellem, és előre ég a pofám, amikor vele kell menni, mert mindenhol jelenetet rendez. Múltkor a játszótéren veszett össze 2-3 anyukával, mert a játszótéren játszottak a gyerekek, ő meg ott akarta etetni a gyereket, de a gyerekek sikítoztak meg nevetgéltek és mindig elfordult a gyerek és inkább őket nézte, mint hogy evett volna. Ha megmondom neki, hogy nincs igaza, mert a játszótér nem étterem, hanem játszótér, ott belefér, hogy zajonganak a gyerekek, akkor kezdi az ajtócsapkodós, porszívózós, kiabálós műsort. Csak az alkalmat keresi, hogy mikor álljon bele az emberbe, és kezdi ezt a "magamra kötöm a gyereket és órákon keresztül bolyongok a városban" című egyszemélyes monodrámát. Ha utánuk megyek, szégyenít.

Nem lehet sehova se elküldeni, mert a gyerek nélkül sehova nem mozdul.


El akarom hagyni, de ha felezem a fizetésem, akkor vagy ők, vagy én nem élünk meg. Mert 2 háztartást kellene fenntartani. Meg így is keveset enged, hát akkor ha elhagyom.


2021. júl. 6. 19:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

Gyanus hogy nem irod le miket vag a fejedhez. Csak ugy kizart hogy sarkany lett.


Altalaban azok hordozzak sokaig a gyereket ahol siros baba volt, ott gondolom par idegszala kikeszulhetett.


Haztartasba besegitesz vagy csak a gyerekkel jatszani szeretsz? Felkeltel a gyerekhez ejszaka? Lehet ugy van vele hogy ha a kellemetlen faraszto reszt egyedul csinalja akkor nem kell mas segitseg.


Szoktal neha mosogatni, felmosni, kiteregetni? Hetvegen hagyod hogy aludjon +1-2 orat?

2021. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
21%
Hordozás, nyilvános szoptatás. Igazi kommentvadász témák.
2021. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
13%
De amúgy tényleg 12es. Már az gyanús, hogy kiírja és a kommenteket utána nem reagalja le.. de nem..? (Hja és persze mindjárt ír hogy de de ő reagál.. )
2021. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nem nyilvanosan szoptatta, etetest irt.


Kicsit olyan mintha a kerdezo egyik fulen be masikon ki mennenek azok amiket a feleseg mond :D mindent korbeirt reszletesen de hogy konkretan mit mond az asszony azt homaly fedi. Talan a baratnoi is azert fordultak el tole mert egyedul csinalt mindent ezert nem tudott kimozdulni.

2021. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%
Csak arra reagálnék, hogy anyuci nem korlátozhatja a lathatast. De. A ferjem már 5 éve nem látta az első házasságából származó gyerekét. És igen feljelentette. És nem. Nem történik semmi. Mire vége egy pereskedésnek (mert ugye minden évekig tart) már b.hatod, mert a gyereket totál elmarta és elofegenitette. Akkor meg hiába “nyertel” mert vesztettel örökre. Minden csak attól függ, mi anyuci célja.
2021. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

5 hónapig az ember tudja a legjobb, legszebb, szeretetteljes oldalát mutatni.

Valószínűleg mindig ilyen bolond volt, csak 5 hónap alatt ez nem jött ki.

Utána a 9 hónap alatt már sejteni lehetett h itt gond lesz, de ugye azt biztos ráfogtad a terhességre és a hormonokra.

Aztán kiderült, hogy egy elmebeteget csináltál fel.

Nagyon nem tudsz mit csinálni. El kell hagynod, mert saját magad nem nyomoríthatod meg. Szegény gyerekkel lehet h csak akkor tudsz majd kapcsolatot kialakítani, ha majd nagyobb lesz, mondjuk tini.

Addig is ha nem engedi a láthatást, jelentsd fel ahányszor tudod.

2021. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
54%

16-osnál a pont!


(Sajnos.)

2021. júl. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem nagyon derült ki, hogy te azon kívül, hogy néha megröhögteted a gyereket mit is teszel hozzá érdemben a neveléséhez vagy a háztartáshoz. Valóban nem szép, hogy a műszakod után kezd el porszívózni, hangoskodni de nem lehet, hogy azért csinálja mert te nulla házimunkát csinálsz otthon? Nem lehet, hogy azért köti magára a gyereket, mert te még életedben nem pelenkáztad be, fogalmad sincs mikor kell megetetni, ezért nem akarja rád hagyni mert a nevettetésen kívül fingod nincs mit kezdj vele?

Ha másfél éve úgy él, hogy csak a gyerek plusz házimunka az élete, ha te meg a melón kívül semmit nem csinálsz csak beesel az ajtón, akkor ne csodálkozz, mert a viselkedéseddel pont te nevelgetted a sárkányt. Magától senki nem lesz ilyen csak úgy varázsütésre, ezt nem lehet a szülésre vagy hormonokra fogni. Attól még nem leszel te a szuperfater, hogy játszol a gyerekkel. Biztos, hogy erről a helyzetről nem csak anyu tehet, hanem te is elrontasz vagy a múltban elrontottál valamit, kérdés, hogy mit. Gondolkozz.

2021. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Már nem szoptat, csak ott etette a gyereket a játszótéren. És volt ott pár kisgyerek, akik játszottak, játék közben visítoztak, sikítoztak, kiabáltak, és a gyerek folyamatosan a hang irányába fordította a fejét, és nem evett. Ezért veszett össze az ottaniakkal.

Olyanokat vág a fejemhez, hogy én h.re vagyok, mert nem a családot nézem, de minek adjak neki igazat, csak azért, mert a gyerekem anyja, hogyha egyébként nincs igaza?

Én is beszállok a házimunkába, megcsinálok a mosogatáson kívül mindent.

Fürdetem, öltöztetem, adok neki enni, inni, leviszem sétálni. Felkelni nem keltem hozzá, mert volt volt teje, most már nem kel fel éjjel, és 12 óráztam.

2021. júl. 7. 09:35
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd el, neveld te a gyereket és akkor nem kell fizetni gyerektartást és lehetsz eleget a gyerekkel.
2021. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!