Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kínzó Orrfájás (pattanás??)...

Kínzó Orrfájás (pattanás??) terhesség alatt?!

Figyelt kérdés

Pár napja jelentkezett valami pattanás szerű dolog az orromban, azaz a bal orrcimpa elején, ha megnezem belülről mintha kicsit ki lenne pirosodva es fel lenne dagadva. Kegyetlenül fáj, néha úgy érzem nyomja a fél arcomat is, de nyomásra csak az orromnál érzem. Ha mozgatom az orrom fáj az arcom. Fogfájáshoz tudnám hasonlítani.

Most 20 hetes terhes vagyok, nem tudom menjek e el ezzel orvoshoz. Beégetni sem akarom magam egy pattanassal, de attol is felek hogy mi van ha vmi fertőzés.


Olvastam hogy lehet valami orrüreg gyulladás, de az orrfajason kívűl semmi nem igaz ra.


Valaki járt mar igy? Tapasztalat? Meddig tartott ez a fájdalom?


2021. júl. 6. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyesmi, nehany napig tartott(kb 3), de emult magatol. Valoszinuleg pattanas lehetett.
2021. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet herpesz?

Nekem is mindig az orromban jön ki. Pont így szokott fájni nekem is.

2021. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sosem volt még herpeszem. Abban az esetben nem kellene nagyon viszketnie?
2021. júl. 6. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet csak egy pattanás de akár herpesz is. Nekem sajnos az orromban szokott kijönni a herpesz ha legyengül a szervezetem.Az elején nagyon hasonló a pattanáshoz, aztán pár nap múlva kialakulnak a hólyagok, onnantól még szarabb. Nekem nem szokott viszketni, inkább ég, feszül. Kend be valami gyulladáscsökkentő krémmel, hátha lejjebb viszi, és várj 1-2 napot.Ha nagyon rossz nézesd meg bőrgyógyásszal.
2021. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ha esetleg látod hogy hólyagosodik akkor herpesz krémmel kend.
2021. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a válaszokat! Remeljuk 1-2nap es elmúlik.
2021. júl. 6. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez herpesz, ne piszkáld! A férjem herpeszes, sokszor először orron belül jön ki nekim
2021. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!