Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évente vesztek a gyereket...

Hány évente vesztek a gyereketeknek/gyerekeiteknek tolltartót?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Bár én nem vagyok szülő, de leírom:

Nekem alsóba évente vettek tolltartót, mert mindig változott az ízlésem, hogy melyik mesefigurát szerettem aszerint vettek tolltartót.

Most már olyan 2-3 évente vesznek nekem.

2021. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
49%

Ahanyszor szukseg van ra:)

Nem hiszem,hogy ezt evekben ki lehet szamolni. Nincs meghatarozott ideje,tonkremehet felevente is. Foleg kisgyereknel nem varhatod el,hogy vigyazzon ra.

2021. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Amíg a gyerekeknek tetszik és jó állapotban van.


Mit is lehetne erre mást válaszolni?

2021. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos évente. Pusztítják sajnos.
2021. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minden évben többször is, többnyire akciósakat veszünk. Aktuális ízlése szerint a kisebbnek. Most hatodikos lesz

Nagyobbik tizedikes, neki két éve ugyan az van.


Sosem vettem töltött tolltartót vagy drágább tíz ezreset.

2021. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Változó.


A nagyfiam nagyon ragaszkodik a cuccaihoz, most lesz ötödikes és lassan darabjaira esik az elsős korában kapott tolltartó. Nem akar újat, ő azt szereti. Elfogadtam.

A középső csemete még csak másodikos lesz, de van neki vagy öt tolltartója, mert szereti őket cserélgetni, mikor autós, mikor macskás, mikor robotos kedve van...

A kicsi most lesz elsős, nála majd kiderül melyik típus lesz.


Én gyerekként minden évben új tolltartót kaptam, ha kértem. Gimisként megkaptam álmaim bőr tolltartóját, mai napig azt használom.

2021. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Évente kB kétszer, vagy amikor szükség van újra.
2021. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Évente 1x mert szét megy belseje bár mostani tolltartoja egy emeletes tolltartó és még nem ment szét.
2021. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs meg iskolás gyerekem, de gyerekkoromban tolltartó függő voltam. Minden évben kaptam újat sulikezdeskor és volt, hogy ajándékba is azt kertem. És valtogattam. Volt fém, emeletes, textil meg mindenfele ami akkor épp menő volt.
2021. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem alsóban minden évben vettek, mindig aktuális hercegnős-unikornisos kellett, felsőben talán kettő volt, a gimnáziumot pedig már egy tolltartóval jártam ki, kaptam egy szép bordó műbőr tolltartót amit nagyon szerettem (bár a végefelé inkább csak a táskámba volt bedobálva pár toll).
2021. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!