Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zlatko név adható Magyarországon?

Zlatko név adható Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett ez a név, és ezt szeretném adni a fiamnak csak nem vagyok biztos benne, hogy Magyarországon lehet-e ilyen nevet adni a gyereknek. Nektek hogy tetszik ez a név?

B terv a Xavér. Arról mit gondoltok? Tetszik nektek ez a név?



2021. júl. 7. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

Xavér nem tetszik. Szaszi becézés borítékolható, ami szerintem gáz.

Akkor inkább Valér vagy Olivér


#10 voltam

2021. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A Zlatan a Zlatko bosnyák változata amúgy
2021. júl. 7. 20:14
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Tudom, de akkor is jobban tetszik. És becézheted Zlatkónak. 😂 Mint írtam, nekem a Zlatkó becenév.
2021. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem minden név tetszik, ami az átlag ócska proli szemében nem sikk, így a Zlatkó név is bejön, noha most hallok róla először.


A hozzászólások azonban beszédesek, a kölyküket Bencének, Hannának, Zoénak elnevező átlagpolgárok reakciója jól mutatja, micsoda névadási kultúra uralkodik az országban.

2021. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A Zlatko onellosult becezese a Zlatannak.

Az arany (Zlato) szóbol ered. Híres viselője pl Zlatan Ibrahimovic. És tudtommal anyakonyvezheto

Magyarországon.

Nekem személy szerint nem tetszik, mert a magyarok sima aval ejtik és úgy nekem bizarr a hangzása. De minden név olyan mint a viselője, egy kedves, vicces fiú bármilyen nevet kedvessé tesz majd annak, aki ismeri.

2021. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Találtam olyan nevű személyt, hogy Zlatko Zahovic, na neki tetszik a neve, tudta az anyja milyen nevet kell adni neki ehhez a családnévhez :D
2021. okt. 26. 10:57
 17/17 anonim ***** válasza:
Tömeggyilkos horvátok neve nem kell egy hazafinak!
2023. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!