Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jár majd valami? Szeptember...

Jár majd valami? Szeptember végén fejeztem be egy 5 hónapos tanfolyamot amit a munkaügyi támogatott, mellé keresetpótlót is kaptam. Szeptemberben már állapotos voltam csak még nem tudtam róla, mivel így is rendszertelen volt a mensim.

Figyelt kérdés
Nekiveselkedtem a munkakeresésnek, ám kiderült hogy baba lesz. Lett volna munka, csak az orvos 1 hét szigorú fekvésre utasított, mert barnázni kezdtem. Hál istennek mostmár rendben vagyunk. Csakhogy nem vesznek fel sehova. Már nem t udom, és nem is akarom titkolni a pocaklakót, de így nem kellek sehova. Hogyan tovább? Milyen támogatásra számíthatok?
2008. dec. 8. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is elvégeztem egy ilyen tanfolyamot és a szerződés szerint egy havi minimál jár utána,de én a mai napig nem kaptam ebből semmit sem, pedig idén februárban kezdtem és júliusban fejeztem be. Sajna nekem még nincs gyerkőcöm, így nem is kapok semmilyen ellátást sem.
2008. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!