Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki többgyerekes anya és...

Aki többgyerekes anya és dolgozik,mesélnél ezekről?

Figyelt kérdés
Még 3 gyerekkel vagyok itthon. Nagyobb dolgot szeretnék végre elérni,tanulni addig,de nem tudom mi lenne jó. Mesélnél egy napodról a munkádban részletesen? Kikkel vagy,miket kell csinálnod,mikor mi történik? Hány évesek voltak a gyerekeid mikor ujra dolgoztál és hol? Köszönöm :)
2021. júl. 12. 05:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Dolgoztam újság kihordoként míg csak 2 fiam volt lányom születése után is újságoztam mert azt össze tudtam egyeztetni a gyerekekel,aztán dolgoztam számla kihordoként ezt is össze tudtam egyeztetni a gyerekekel,bár lányom korán ment oviba ,aztán dolgoztam postán akkor férjem hozta vitte lányom suliba ,fiúk egyedül jártak suliba,most takarítók de már külföldön itt egyedül járnak gyerekek haza.
2021. júl. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha lreírom, milyen volt, akkor elmész intenzív szakápolónak? Kétlem.
2021. júl. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Reggel felkelek wc mosdo megreggelizem oltozes majd kell a legkisebb kell elkuldom reggelizni oltozni fogat mosni (ezt bele szoktam) majd kell a ket nagy reggeli oltozes mosdo wc.

Indul mindenki suliba en munkaba.

Hazaernek elvannak lecke tanulas jatek ami eppen vagy randijuk van...

Van h vacsit keszit valamelyik nagy gyerekem

Majd hazaerek vacsifozes ha meg nincs. Vacsi furdes lefekves. A nagyok van h gepeznek meg szocializalodnak a neten. A legkisebb alt 9kor aludni megy


A munkam valtozatos allami cegnel, van h sikerul koran hazaernem van h csak a szokott idoben.


Egyedul nevelem oket

2021. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Ja annyi meg h jelenleg levelezon vagyok egyetemista mernok szakon 🙂
2021. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Hogy érted azt, hogy mikor mi történik? 🤔


Két gyerekem van, ovis és bölcsis voltak, amikor visszamentem, multinál dolgozom marketingesként részben otthonról, részben irodából.

2021. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

4 éves volt a kicsi, amikor elhelyezkedtem egy futárcégnél 8 órában ügyfélszolgálatosként. Reggel elvittem őket oviba-suliba, és 9-től dolgoztam 5-ig. Főleg e-mailes megkeresésekre válaszoltam, de a telefont is fel kellett venni, ha beúszott a call center. Mivel a férjem össze-vissza dolgozik, 4-kor anyósom ment a gyerekekért, és vigyázott rájuk 6-ig, mikorra hazaértem. Egy évig csináltam, a meló is túl sok volt, a gyerekeknek is hiányoztam.

Váltottam egy 6 órás, ittonról 5 percnyire lévő recepciós melóra.

A munkaidő 95%-ában malmoztam. A maradékban vevőknek adtam át csomagot, vagy feladtam futárral, és számlákat iktattam.

Reggel-délután intéztem a gyerekeket.

Végül 2 éve kerültem a mostani munkahelyemre, full home office, szintén ügyfélszolgálat, kizárólag e-mailben, angol nyelven, kezdetben 6, most már 8 órában.

Tavaly vittem-hoztam a gyerekeket, idén a 8 óra miatt, meg hogy már elég nagyok, hazajönnek együtt, ahogy végeznek.

Ha a kérdés, hogy az én melóimhoz mit kell tanulnod, akkor a válaszom az, hogy nyelvet! :D

2021. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Élelmiszermérnök vagyok, most cseden a legkisebbel.

Amíg 2 gyerek volt, reggel elmentem 6.30kor, ők egyedül mentek iskolába.

A munkahelyemen szuper közösség van, imádom.

15.30kor végeztem, irány haza, mert 40 perc az út. Addigra a gyerekek otthon voltak.

Amikor a kicsi bölcsibe fog járni, reggel bölcsi, a nagyon mennek maguktól suliba, délután hozom a kicsit a bölcsiből, nagyok önállóak.

2021. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A reggeli készülődést sejtettem :) engem az érdekelt volna a munkádban mit csinálsz,ott hogyan telik egy nap,mi a dolgod. Mindenki annyit īrt munkába mentem,hazajöttem :p tapasztalatok érdekelnek. És miért ne mennék szakápolónak ? :) eddig bolti eladóként és takarítóként is dolgoztam,szóval ezen kívül bármi jöhet
2021. júl. 12. 12:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Újságkihordo te is el tudod képzelni,postás te is tudod mit csinál én levél kihordó voltam levelet csomagot pénzt ,stb vittem ki ,számla kihordó meg OTP számla leveleket vittem ki ,most külföldön egy szabadidő parkba takarítók.
2021. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3as vagyok

Mondjuk kell egy diploma hozza epitesz vagy epito esetleg muszaki menedzser vagy hasonlo bsv vagy msc vagy hasonlo.


Lotok futok helyszini szemlek atadasok felmeresek Bp es Pest megye teruleten ceges kocsival.

Nagyobb allami beruhazasokban reszvetel. Az allami ingatlan allomany kezelese gondolkal uzemeltetes berlok jnh hasznalok vagyonkezelok stb...


Helyszini munka es a hozza tartozo adminisztrativ hattermelo


Mire vagy meg kivancsi?


Ha erre akkor ugy tedd fel a kerdest h anyukak 3 vagy tobb gyerekkel mit dgoztok es hany oraban ?

2021. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!