Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiunknak, aki 2,5 éves az...

Kisfiunknak, aki 2,5 éves az egyik heréje kicsit nagyobb, fürdetésnél vettük észre. Betegség okozza?

Figyelt kérdés

Pár napja vettük észre fürdetéskor, hogy a kisfiú egyik heréje /jobb oldalon/ egy kicsit nagyobb/, nem fáj neki,más egyebet nem tapasztaltunk. Előtte hintázott és a kis hasát megnyomta, de azért sem sirt. Esetleg valakinek hasonló esete volt már?

Természetesen elvisszük orvoshoz!


2021. júl. 14. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Most lett nagyobb vagy eddig nem figyeltétek? Mint ahogy a nő melle is,nekik is nagyobb ez egyik heréjük
2021. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb. 1 hete vettük észre! Inkább a fürdéskor, amikor a vizben ül. Hol kicsit jobban látszik,hogy pedig alig!
2021. júl. 14. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat inkább vidd el,de szerintem nincs baj vele
2021. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Átlagosan a bal nagyobb. Szóval szerintem mutasd meg a dokinak, nehogy herevízsérv legyen.
2021. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet herevízsérv. Az én fiam is elmúlt 2,5 éves mire kiderült, hogy van neki. Előtte is volt csak nem lehetett észrevenni, aztán egy hasmenős betegség láthatóvá tette.
2021. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!