Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jövőre elkezdenék a 6 hónapos...

Jövőre elkezdenék a 6 hónapos kor felettiek oltását Pfizerrel. Mit szóltok hozzá? Beadatjátok majd a babáknak, vagy nagyobb gyereknek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 13:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
66%
Nem, idén influenza ellen sem oltattunk.
2021. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ mi lesz addigra a járványhelyzet. Még az ősz is egy nagy talány, hát még a jövő év. Amúgy én abszolút oltáspártiként inkább a közösségbe járó kisgyerekeket látom még potenciálisan beoltandóknak, a közösségbe nem járó, tünetmentesen vagy enyhe fertőzéssel betegséget megúszó korosztályt kevésbé. Náluk inkább az a jó, ha a környezetük van oltva.
2021. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
66%
Én nem oltatnám mondjuk jövőre még.Pár év múlva ha bizonyító erejű tanulmányok születnek arról, hogy semmi gondot nem okoz, akkor meggondolnám.És ezt úgy írom, hogy minden lehetséges oltást megkapott eddig a gyermekünk.
2021. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
71%
Nem!
2021. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
42%

Minden lehetséges oltást megkapott a gyereked, kedves 3? A Bexserot is mondjuk, ami mellékhatásként okozhat pl Kawasaki szindrómát? Az akkor nem zavart, vagy utána sem néztél? Szeretem az álszent embereket ☺️

Beadatjuk majd igen ezt is, mint mindegyik másikat.

2021. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
61%
Mi influenzát beadattuk, jövőre ha lehet, akkor a covidot is. 2 és 4 éves gyerekek.
2021. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
64%
Ha még jövőre is kitart a járvány, akkor igen. Szerencsére a másfél éves picikénk az egyetlen a családban, aki nincs beoltva, így viszonylag biztonságban tudhatom, de azért ha pl babaúszásra megyünk, akkor már parázni fogok egy kicsit.
2021. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
64%

5

Tisztában vagyok a mellékhatásokkal,azzal is hogy minden 1000 oltottból egynél előfordulhat az általad említett Kawasaki szindróma.Azt is tudom hogy itthon alapvetően kevés ember hal meg a b típusú meningococcus okozta betegségben, viszont ez a gyakoribb formaja nem a C típusú amire ingyen oltanak.Viszont mi nem csak itthon élünk,1-1 hónapra máshova is elmegyünk és ott a b típusú gyakoribb így igen, vállaltuk az oltásban rejlő kockázatot.

Ez a faja oltás viszont még csak most van tesztelve tomegeken.

2021. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
58%
Soha, semmilyen szín alatt.
2021. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 Derjaderja ***** válasza:
66%
Igen.
2021. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!