Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatalok, ti szorongás nélkül...

Fiatalok, ti szorongás nélkül vállaltok gyereket a mai világban?

Figyelt kérdés
Én is gyerekvállalás előtt vagyok, de sok olyan tanulmányt olvasok, amely szerint a Föld akár már 2050-re is szinte lakhatatlanná válik. A mostanában születő gyerekek akkor lesznek életük teljében. Érdemes még gyereket vállalni egy ilyen világba?

2021. júl. 16. 09:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%

2.babánkkal vagyok 29hetes terhes.

Már túléltük a maják szerinti világvégét, nosztredamusz is már párszor tévedett...

Szóval mi nem aggódunk.


28N

2021. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
igen
2021. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
Én nem a Föld miatt, hanem az lmbtq propaganda nyomulása miatt félek egy kicsit. Nem akarom, hogy az óvodás, kisiskolás gyerekeimet szivárványos csillivilli ruhába öltözött, agyonsminkelt férfiak taperolják érzékenyítés címszó alatt.
2021. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább attól félek, hogy a jól nevelt, értelmes gyerekemet az intézmények és közösségi média elrontja és konzumidióta fogyasztót farag belőle. Ez sokkal aggasztóbb.
2021. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
3-as szerintem jobban tennéd, ha a Föld miatt aggódnál, nagyobb veszélyt jelent, mint az lmbtq taperolás.
2021. júl. 16. 10:49
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Klíma katasztrófák, migráció, bűnözés, hihetetlen anyagi különbségek az emberek között, újabb betegségek. Ilyenek miatt nem vállalnék ha most lenne aktuális, hála már nem az. És picit önzésből is, könnyebb életem lenne, szabadabb.
2021. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%

Én a hármas vàlaszoló fèléktől féltem a gyerekem🤣

A hülyeség káros.

2021. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%
3-as válaszoló: javaslom költözz másik bolygóra, ahol nincs "LMBTQ propaganda" Mindenkinek jobb lesz így, főleg a gyerekeidnek. Majd felneveli őket valaki, akinek egy kicsivel több esze van, mint neked😂
2021. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%

Nekem 2 gondolat ugrott be erről...


Én igazat adok a 3asnak. Az egyik gyerekünk 2 éves, a masik ősszel érkezik. Mire oda jutnak, hogy felnőttek lesznek, már az lesz gáz, ha nem tartoznak bele valamelyik meleg vagy hasonló csoportba... annyira eröltetett mar most ez az egész...


A másik 20an voltunk általánosban osztálytársak. 12en olyan osztalyba jártunk alsóba, ami az évfolyam "elitje" volt, felsőve kaptunk 8 speciális igényű társat úgymond.

A "régi D-sek" meg én szakmát tanultunk, vittük valamire. Van már mindenkinél gyerek, sikeresek stb...

A "régi A-sok" pedig egyetemre mentek, a nagyrésze pont az ilyen számomra semmit érő környezet irányba.

Na ők a mai napig anyucival-apucival laknak, életük a facebookon való globális felmelegedés posztolás. Kb semmire nem vitték, csaladot sem akarnak. Azt vallják, ott vannak egymasnak, az bőven elég, nem kell a gyerek...



Hat nem tudom. Én büszke vagyok arra, ami lettem, és hogy a masodik babámat várom.

2021. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

9.

Ne ferdíts már légyszíves, hogy az egyetemisták lúzerek, persze te a szakmáddal mekkora ász vagy. 3., kicsit nézz már kőrül, itthon a homoszexuálisok éa tranazneműek aránya 1-2 százalék, tényleg ezt tartod a legnagyobb problémának. A történelem során szinte csak rosszabb volt a helyzet gyerekvállalásra, úgyhogy olyan üres puffogtatások ezek a kifogások, simán lehet mondani, hogy nem szeretnétek és kész.

2021. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!