Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi időbe telt...

Szülés után mennyi időbe telt vissza szerezni a régi alakot? Maradt lógó bőr?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 22:16
A kérdező szavazást indított:
Kisebb mell
Lógó bőr hason
Logó mell lógó bőr
Lefogytam
Jobban nézek ki mint terhesség előtt
Nem tudtam lefogyni
Nagy mell megmaradt
27 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Első után 1 hónapon belül úgy, hogy semmit nem csináltam, a 2. gyerek 5 éves, soha nem lesz olyan, mint előtte (borzasztó kötényhasam lett, a melleim is mint 2 félig üres tejes zacskó)
2021. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Két gyereket szültem két éven belül (császárral). A kicsi kétéves, most mondom azt, hogy jobb a formám, mint a terhességek elôtt (sportolok), de a melleim nekem is a félig üres tejeszacskóra hasonlítanak ☹️
2021. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Mivel mindkét esetben 4 kg-mal voltam több, mint előtte,rögtön visszatért az alakom, nem változott semmi rajtam.A szoptatás sem rontott semmit.
2021. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
2 gyerek 3 éven belül, 2 császár. Soha nem fogok már úgy kinézni, mint szülések előtt. Ennek a testnek lőttek, annyi. Amit lehet renoválok, amit nem, elengedek. :) Alapvetően korábban se érdekelt annyira hogy nézegessem minden centijét és ezután sem ez határozza meg a jókedvem. A párom tökre elégedett a magánéletünkkel, ennyi érdekel, a részletek nem nagyon. A test elhasználódik, elöregszik így is, úgy is. Büszke vagyok rá, hogy miket ki nem bírt, nem volt könnyű menet ez a pár év és még mindig itt vagyok, jól vagyok. Szóval nem gyönyörű a testem, de nagyon ügyes és kőkemény, kitartó, hát nem fogom kritizálni, hogy miért nem modellszerű :D Hálás vagyok inkább, hogy ilyen remekül tart, akkor is, ha "átment rajta egy kamion".
2021. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
A "férfiak" általában nem érdekelnek. A férjem érdekel, és ő nem panaszkodik :) A többi férfi meg azt gondol és csinál, amit akar :)
2021. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
6.! Miért is tenné?
2021. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem is megviselt, nem ismsúlyra , mert nem híztam, hanem állagra, bőr szintjén leginkább.

Férjem az összes terhességem alatt szinkronban velem hízott, csakhát ő nem szúlt, rajta maradt minden, szétrepedt a bőre, lóg a hasa, stb, még nem gondolkodtam egy kis slank izmos szeretőn, de így az 5. választ olvasva...talán eljön az a nap is (nem fog).

2021. júl. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Elso kettot jol vette a testem, masodik utan valtunk, vissza akartam kapni legalabb a testem, ha a regi eletem nem, futottam, hasaztam, 9hos volt a kicsi amikor kockas hasam lett.


Most harmadik utan 9honappal ugyanugy beleferek a ruhaimba, de o aktivan szopizik, melleimet megviseli, bor is nyult a hasamon valamennyi, de szerintem lehet ebbol meg tonusos alak. Ami hianyzik, az a motivacio. Eltelt 10ev az elaso szulesem ota, 3gyerek az melos, (uj)ferj is itt van, stabilan szeret, ha sikerul felszivnom magam, akkor lesz ez meg jobb is. Kockahas nem, de nekem epp eleg hogy 1gyereket sem neztek ki belolem egeszen az utolso terhessegemig, most is ez a cel. A melleimet sajnalom, de valamit valamiert.

2021. júl. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kis túlsúlyal lettem terhes (75kg). 8kg jött fel összesen, szülés után 2 héttel súlyra ugyan annyi voltam mint elötte. A hasam volt akkora viszont, mint félidős terhesen. Aztán a szoptatással lementem 65kg-ra. A hasam kb fiam 1 éves korára visszahúzódott teljesen. Szóval sokkal jobban is éreztem magam, illetve férjemnek/ismerősöknek is szembetűnt, sok dícséretet kaptam. Telilett striákkal a hasam, azok is totál eltűntek addigra.


Most ismét várandós vagyok, 2és fél év lesz a gyerekek közt, 30 hetes terhes vagyok.


1kg plusznál járok, sokkal formásabb hasam van, mint az elsőnél. És kisebb is sokkal.


Nem tudom még, mi lesz szülés után, de nekem eddig a külsőm szempontjából nagyon pogitív a dolog.

2021. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan opció miért nincs, hogy olyan az alakom mint volt?

9 kg jött föl terhesség alatt, szülés után nagyon hamar pont úgy néztem ki mint előtte.

Tápszeres lett végül a baba, így a melleim nem érintettek a dolgokban.

2021. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!