Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás a lógó bőr nélkül és...

Fogyás a lógó bőr nélkül és striák eltűntetése?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 90.2 kilóval kezdtem az évet, most 83 kg vagyok. A célom 43 kg (a magasságomhoz ez egészséges)

Mire figyeljek, ha nem szeretném, hogy a végén a bőröm csúnya lógó maradjon?

Kalóriát számolok, ülő munkát végzek, a hétvégeken igyekszem sokat sétálni, itthon esténként rövidebb tornákat szoktam csinálni, gyakorlatokat főleg lábra és karra.

A hasamon, derekamon és combomon vannak striák, amit testápolóval és testolajjal szoktam kenni.


Mire kell ezen kívül figyelnem ha szép feszes bőrt szeretnék?

A korom miatt (22) úgy gondolom, hogy tudnék úgy fogyni, hogy azért viszonylag jó ütemben húzódjon össze, de szeretnék akármivel is rásegíteni.

Köszi!

22L



2021. febr. 9. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kollagént szedj és tornázz. Nem feltétlen lesz lógós bőröd.
2021. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz semmi gond, igyál kollagént, és folytasd a mozgást. A lógó bőr inkább 60 kg feletti fogyásnál jelenik meg, de még ott is szép eredményeket lehet elérni.
2021. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a kollagént én is ajánlom. meg azt, hogy ne fogyj túl gyorsan, hogy a bőr alkalmazkodni tudjon (a 7 kiló máris túl sok az évre, de remélni lehet, hogy a nagy része víz meg a benned lévő kaja volt).

kezd el súlyzós edzéseket és építs izmot (populáris nevén "feszesítés"), az adja a jó formát és a feszesebb bőrt.

a többi genetika, a striákat nem valószínű, hogy el tudod tüntetni, esetleg kicsit halványítani, de ezen ne keseregj, majdnem mindenkinek van, aki valaha volt túlsúlyos (vagy terhes vagy testépítő), és aki ebből egyik sem, azok közül is néhány embernek.

2021. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 kg-t fogytam eddig, és egyáltalán nem lóg a bőröm. Ezeket csináltam: heti 3 edzés, kollagén (por formájában napi 30 gramm minimum), 3-4 liter víz, magas fehérjebevitel, illetve heti kétszer kenem a bőröm testápolóval, hogy hidratált maradjon.

Sok sikert!

26N 178 cm 88 kg

2021. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

off


A kollagént hol lehet kapni???

2021. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5: szinte már minden nagyobb étrend kiegészítő gyárt mar mindenféle formában, kapszula, folyadék, por, stb. Én legutóbb a nutriversumot próbáltam ki, nem rossz, és viszonylag jó áron van.
2021. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

43kg? Csak 140centi vagy?


Mivel a kiindulási súlyod több mint felét leadnád, így gyakorlatilag garantált bizonyos logósság, mivel ez hatalmas fogyás lenne.

Striák mélyszöveti hegek, így nem lehet eltüntetni őket, max. az érintett bőrfelület teljes kivágása segíthet.

2021. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
7: inkább 150 centi körül lesz, a fogyás a végén úgyis belassul és a bőr képes regenerálódni. Amirol te beszélsz, az kb 50 éves embereknél fordul elő, akiknek már eleve nem túl rugalmas a bőrük. A kérdezőnél nagy eséllyel nem lesz ilyen probléma, hacsak nem nagyon szar genetikát örökölt.
2021. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek a válaszokat. Kollagent napi szinten fogyasztottam fél éven keresztül, de abbahagytam, mert az arcbőröm nagyon kipattogott tőle (vagyis ezt csak én gondolom így, mert amikor elhagytam kitisztult)

A gymbeames pinket ittam, ízre finom és árban is jó, ha valaki keresi, de a bőrömön nem tapasztaltam más változást.

Lehet más típust megpróbálok majd.

Amúgy a kollagen nem okoz vizesedést?


Valóban soknak tűnhet a 7 kg, de tavaly év végén mértéktelenül kajáltam, nem figyeltem semmire, idén pedig moderálom a kalória bevitelem, valószínűleg ezért fogytán hirtelen ennyit. Ja és a legfontosabb, hogy a chipset abszolút kiiktattam 😂

2021. febr. 9. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!