Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnád egy másik nő gyerekét...

Tudnád egy másik nő gyerekét vagy másik férfi gyerekét ugyanúgy szeretni, mint a saját gyerekeidet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Óvónő vagyok, így van rálátásom valamennyire. Jó pár gyereket simán hazahoztam volna az évek során.
2021. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Férjemnek van egy 6éves fia. Sose szerettem úgy, és úgy érzem nem is fogom tudni, mint a sajátunkat.

Ezzel férjem is tisztában van.


Nem utálom, megkap mindent tőlünk is. De nem szeretem amnyira.

2021. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Aki azt mondja hogy igen, annak vagy nincs még saját gyereke vagy hazudik.
2021. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
#3, 4 gyermekem van és nem hazudok...
2021. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem, kizárt.
2021. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

A páromnak van egy fia, az anyukája meghalt.

Van egy közös lányunk.

Azt szoktam mondani hogy 2 gyerekem van, de a nagyobbat nem én szültem.

Egyformán szeretjük őket. Én is.

2021. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem így csak a sajátjaimat tudnám szeretni, ahogy szeretem őket. Szerencsére csak közös gyerekeink vannak, úgyhogy a gyakorlatban eddig nem merült fel a kérdés, így a válaszom csak elméleti, de nem tudom elképzelni, hogy egy másik nő gyereke ugyanolyan fontos legyen nekem, mint az enyémek. Azt igen, hogy egyformán bánok velük, szeretem a gyerekeket, de belül nem hiszem, hogy ugyanazt érezném, amit az enyémek iránt.
2021. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Tanító vagyok, nekem is van most pl egy olyan tanuló, akin érzem, hogy simán tudnám a sajátomként nevelni, szeretni. (Hozzáteszem, az anyja egyáltalán nem foglalkozik vele, sokkal nagyobb érzelmi hátrányból jön, mint a többi. Talán ez az érzés is kell ehhez. A "rád szorultság" érzése. Mint egy korábbi válaszolónál, ahol meghalt a gyerek anyja. Ha tudod h a gyereknek van egy szerető anyja akkor elkönyveled úgy. De ha érzed, hogy szüksége van rád, az egy teljesen más érzés.)
2021. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
Össze se jönnék olyannal, akinek van már gyereke, nem játszom pótszülőt.
2021. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha pici korától velem van és en nevelem akkor igen. Egy köcsögösködő kamaszt nyilván nem.
2021. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!