Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is felsír a baba...

Másnál is felsír a baba éjszakánként többször?

Figyelt kérdés
Mi a teendő? Nem éhes, nem szomjas. Néha a mászást gyakorolja, máskor ok nélkül sír fel többször. Olvastam, hogy ez alvásborulás de a 6 hónapig nyugodtan alvó babámat, hogyan tudnám alvásra késztetni?

2021. júl. 28. 06:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hát ez szörnyű érzés, hogy ezen nem tudok semmit segíteni ...
2021. júl. 28. 12:47
 12/15 anonim ***** válasza:

Fogzás, mozgásfejlődés, frontok, melege van, fázik, fáj a pocakja vagy más testrésze, egyedül érzi magát, stb stb.....

Kislányom 6 hónapos koráig átaludta, onnantól 3 éves koráig minimum 1x, és sokszor 2-3 órát is fent volt. Most 3,5 éves, 5-ből 4 éjszakát átalszik.

Kisfiam másfél éves, születése óta másfél-két óránként kelt éjszaka 16 hónapos koráig. Az elmúlt 2 hétben már volt átaludt éjszaka is.

Én meg úgy hozzászoktam az éjszakázáshoz, hogy továbbra is alig alszom....

2021. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

6#

Hát a 3.gyermekem 7 hónapos múlt. Alig nyálzik. Eszik mint a gép, jó kedvű mosolygós. Napok óta fel fel sírt 1-1 rövidet éjjel. Az ínye nem volt piros, se duzzadt. Még se rágbi se rágott veszetül.

Tegnap még nem volt semmi, az éjjel is aludt mint a bunda. Se hasmenése se kicsípett popó.

Ma kocogott a kanál 😅


Másik 2 gyerekemet nagyon megviselte a fogzás. 🤷‍♀️ Ott colt minden.

Az elsőnek nem győztem cserélni a ruhát a nyálkendőt annyira nyálzott, fájdalomcsillapító mellett sikított. A feneke úgy festett mintha végig húztam volna a betonon..


Én is elsősorban a mozgásfejlődésre gondoltam most, mert szegénykém össze vissza csinál mindent.

2021. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

nálunk is probal mindent is csinalni, de nalunk ez a nyughatatlan siras... neha kap gyogyszer alszik

neha lap gyogyszert es ugyan ugy sir :( nagyon megvisel h9gy nem tudom mi a baja, hogy nem tudok neki kipihent alvast biztositani ha fejre allok se

most 4 foga voros felul hetek ota es duzzadt

alul meg 2...

2 foga kont van 2 honapja a tobbi meg bent rekedt :( :D

2021. júl. 29. 06:01
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj már ennyire mindenen. Azon, amin te meg a gyereked végigmentek, azon minden anya és gyerek végigmegy. Ez ilyen. Ha a fejed tetejére állsz akkor is. Lesznek ennek sokkal-sokkal nagyobb problémák...
2021. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!