Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki megbánta azt hogy...

Van aki megbánta azt hogy gyermeket szült? ha igen miért?

Figyelt kérdés
azok irjanak akik megbánták ! a többi nem érdekel
2021. júl. 29. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Hú de eredeti kérdés. Sosem teszik fel minden nap. Dehogyis. Te vagy itt az első aki ilyen szokatlant kérdez...
2021. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
látom szövegértés nem megy :)
2021. júl. 29. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Neked meg a kereső sáv használata nem megy.
2021. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Gondolod, hogy ezt itt bárki be fogja ismerni? Még így névtelenül sem.

N

2021. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Minden héten többször 30mp-re, amíg le nem higgadok.

Aztán rájuk nézek és megbánom, hogy megbántam, és így tovább...


:) Kemény dolog ez, igazi értelmi hullámvasút. Tarts ki!

2021. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Sztem amúgy éppen hogy itt név nélkül be lehet hallani ha valaki megbánta. Nos. Én nagyon akartam anyává válni, meddőségisek voltunk és szülés meg egyáltalán nem volt jó anyának lenni. Sokszor megbántam és szerettem volna visszakapni a régi életemet, de mindig szégyelltem magam, hogy így érzek. Meg magamnak sem mertem bevallani akkoriban, hogy mit érzek. Igazából nekem szülés utáni depresszióm volt, és emiatt éreztem ezt az egészet de k.szar érzes volt
2021. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, mert onnan lőttek minden álmomnak, tervemnek
2021. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez is számít-e, azért leírom.

Nem konkrétan a gyermekvállalást bánom, hanem a körülményeket. Páromnak jóval több munkát kellett vállalnia, részben helyettem is dolgozik, részben kvázi egy ígéret miatt, de anyagilag nem szorulunk rá. Így elmegy reggel 8kor és hazaér este. Konkrétan semmit nem tudok csinálni pici baba mellett ,egy bevásárlás is gondot okoz, ráadásul a párom ragaszkodott hozzá, hogy az édesanyja volt lakásába költözzünk be, a 3. emeleten található egy olyan házban, ahol nincs lift. Iszonyat nagy babám van, már attól leizzadok, mire lecipelem az autós hordozóban, a babakocsi váz lent van egy tárolóban. El tudunk jutni egy közeli boltig, de ha 2 napra bevásárolok, akkor a 3. emeletre cirka 20 kilót kell összesen felcipelnem. Aminek következményeként talpi bőnye gyulladásom lett mindkét talpamon. Gyakorlatilag mire elindulunk sétálni, legalább 10 ember anyukáját küldöm el a fenébe. Se a hobbimnak nem tudok élni, se normálisan sportolni, mert mindkettőhöz szükséges gyermekfelügyelet, valamit mozgok egyedül, de az közel sem ugyanaz, mint mikor eljártam csoportos edzésekre (amúgy is azokat szeretem). Nem tudom mit hittünk, mikor belevágtunk így a dologba, pontosabban a munkájáról mit gondoltunk, amikor belementünk mindketten ebbe a mennyiségbe. Van közel ugyan nagymama, de ő sem ugrasztható annyiszor, ahányszor szükség lenne rá. Mondjuk heti 1x jön vigyázni babára (de inkább ritkábban), én meg kapkodom a fejem, hogy most ezt az 1 órát mivel töltsem el: vásároljak be, hobbizzak, sportoljak, barátnőzzek, vagy csak aludjak? Nagyon várom a januárt, megbeszéltük, hogy sürgősen lefarag a munkájából, igéretek ide vagy oda (Többet amúgy sem mondott biztosra), mert ez így nem jó senkinek, hiszen hétvégén nyilván együtt akarunk lenni és nem akkor nekiállni Aldizni, sportolni, hobbizni, aludni, meg tököm tudja, egyéb szükséges dolgok, hogy az ember ne őrüljön meg.

2021. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!