Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik 3 év alatti gyerek...

Akik 3 év alatti gyerek mellett edzenek: mennyit edzetek, hol és mit edzetek? Milyen alakotok van (has, fenék, mell, derék, comb, vádli)?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Én egy órát edzek heti 3x, edzőteremben.

Futógép, súlyzós edzés, ilyenek.

Has: többnyire lapos, de van még mit dolgoznom rajta

Fenék: kerek, közepes

Mell: kicsit lóg, meg lesz csináltatva (amiért itt le leszek pontozva)

Derék: nincs rajta háj

Comb: nagy, de ilyen az alkatom

Vádli: kicsit még lóg

2021. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

2 gyerekem van nincs időm terembe járni (kisebb város)

Nem vagyok elhízva, de szálkásíteni akartam, Zonázni kezdtem el heti 4-5 napot. Fél év alatt szépen rendbehozta a hasizmomat én ajánlom.

Tény én nekiálltam este 10-11 kor is egy egy edzésnek.

Jelenleg 3. Gyerekkel vagyok terhes majd ha lesz időm kezdem újra :) tény több izmom megmaradt így a 3. Terhességre,hogy előtte edzettem bár edzeni a terhesség alatt nem mertem.

Amint úgy érzem van erőm majd kezdem újra a Zonát :) szerintem nagyon hasznos

2021. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Derjaderja ***** válasza:
78%

Én Gyerünk Anyukámot csinálok 2 eves es 8 hónapos mellett, ez a 3. programom (az előző 2 100%-os lett), heti 4-6x 40 perc torna.

Plusz naponta séta a hátamon 9kg-os gyerekkel és lépcsőzés itthon (20 lépcsőt kb 50x megteszem, egyszer számoltam).

Eddig 6kg-ot fogytam, még 6 kell, hogy normál BMI-m legyen.

Elég izmos vagyok amúgy, jók a felmeréseim, jól bírom, de sajnos nassolós vagyok.

2021. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 éves lesz a lányom. Heti 3x ellipszis tréner (itthon van gép), plusz Rubint Réka videóra tornázom heti 2x. Leszögezem! Nem szeretem a személyiségét, és az update cuccokat se fogyasztom, viszont nagyon jó videói vannak szerintem. Amikor a kislányom alszik, vagy apjával van, simán tudok mozogni.

Még csak 4 hónapja csinálom, nagy túlsúlyból fogyok éppen, szóval még elég "telisz@rt búvárruha" alakom van, de jó lesz az majd na :)))

Nagyon igyekszem, az út felénél járok.

2021. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyik vagytok amúgy. Én azt mondom nincs lehetetlen, csak lusta ember kifogásokkal. Hajrá csajok! :)
2021. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14 hónapos a lányom. Par hete kezdtem csak. Olyan 8 kg feleslegem volt ( most epp 6 kb.) Itthon tornázgatok, hasizom, farizom, ilyesmi. Meg TRX-el is próbálkozom, ferjem segít. Ezt este, miután elaludt. Mellem kicsi, de még ez is tud lógni. 😐

Kis pocim van( gyanítom, hogy szét van nyílva a hasizom, arra meg lehet vmi speckó torna kellene? A derekam szerencsére karcsú. Fenekem nem kicsi, de kerek, azert ráfér az edzés. A legelegedetlenebb a combjaimmal vagyok. Vastagok, hájasak sztem... szoval dietázok is, fogyasztó és meregtelenítő gyógyteákat iszok.

2021. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Derjaderja ***** válasza:
68%

6. Meg kell nézni a hasizmot. Hanyattfekve felhúzott lábakkal egy ilyen hasprés szerű és végignézni, hogy ha van "lyuk" hàny ujjad fér bele.

2 vagy affelett speckó torna kell és sok mindent nem szabad végezni.

2021. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!