Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szóvá tettem már szülőknek és...

Szóvá tettem már szülőknek és üzletek személyzetének is, hogy a gyereket ne ültessék bele/ ne engedjék a bevásárló kocsiba. Miért nem magától értetődő ez?

Figyelt kérdés

#bevásárlőkocsi
2021. aug. 1. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Nehezen tudom elképzelni, hogy mi baja lehet a bevásárlókocsinak egy gyerektől 🤔
2021. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

1, amikor sáros, hólatyaktól csöpögő bakancsban beleültetik és utána oda pakolsz, az nem túl guszta. Főleg, ha csomagolásmentességre törekszel.

A fogyatékos gyerek esetét leszámítva én se értem, hogy miért kell a bevásárlókocsi babaülését már kinőtt nagy gyereket az ételek mellé ültetni.

2021. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Azt vágod, hogy bele lehet ültetni? Az Ikeás kocsiba még be is lehet kötni a gyereket? Meddő vagy, vagy mi a gondod? Nyilván most nem hólatyakos bakancsban ültették oda kedves 2. Egyébként még az lenne a legkevesebb, volt egy tanulmány, hogy mi minden van a bevásárlókocsikon.. Hát meglepődnél.
2021. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Hagyjátok, tegnap még az is baja volt hogy egyáltalán beengedik a gyereket a boltba 😀
2021. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

4, nem az ülésbe ültetésről beszél... Nem ezt kifogásolja:

[link]

Hanem amikor nem az ülésbe, hanem a cuccok mellé teszik a gyereket. Azt ne mondd, hogy az ikeának ott is van öve, ahová az árut pakolod! 😅

2021. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
2021. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

De ez miért zavaró, ezt nem értem...?

Én nem rakom oda a gyerekem, mert még elfér felül, de aki odarakja bánja tököm, a szülő felelőssége ha baleset történik.

Az árut jobb esetben csomagolva teszed oda, tehát koszos nem lesz, mi más probléma merül fel, amikor látsz egy ilyet? A bolt szabályzatát se sérti...

2021. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
Fiam mogyoró és tojás allergiás. Sosem tehettem be a bevásárló kocsiba mert az allergiája előjöhet. Hiába törlöm le, bárhol megfogdoshatta másik gyerek. Legjobb mikor a gyereknek enni adnak a boltban. Bumm allergiás gyerekre ez veszélyes
2021. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Micsoda problémák.
2021. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Az én másfél évesemet egyelőre felülre ültetem, viszont elkezdett felállni az ülésben. Elég, ha csak egy kicsit elfordulok, pl összeválogatni a banánt, és mire visszanézek, már felállt at ülésben.

Fontolgatom, hogy ha muszáj bevásárolni mennem vele, akkor bizony a kosárba teszem, nem az ülőke részbe. Bár ott meg valszeg szétszedi a cuccokat, amiket odateszek mellé...

Szóval egyrészt megértem, a saját problémám miatt, másrészt amúgy én sem tartom jó ötletnek, hogy a kosárban legyen a kisgyerek.

2021. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!