Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szóvá tettem már szülőknek és...

Szóvá tettem már szülőknek és üzletek személyzetének is, hogy a gyereket ne ültessék bele/ ne engedjék a bevásárló kocsiba. Miért nem magától értetődő ez?

Figyelt kérdés

#bevásárlőkocsi
2021. aug. 1. 13:55
1 2
 11/19 aaaaaaa ***** válasza:
51%
És nem mondták, hogy a saját dolgoddal foglalkozz?
2021. aug. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11.! Beleteszed a kenyeredet olyan kocsiba, ahol előtted kutyaszarba lépett gyerek ült? Jó étvágyat!
2021. aug. 3. 08:22
 13/19 anonim ***** válasza:
41%

Ne gondold hogy amúgy tiszták azok a kocsik...már azelőtt tiszta retek hogy anya belerakja a gyereket.


De egyébként én ezért hordok magammal egy alátétet, bár csak ha ruhát veszek azt rakom rá. Minden más be van csomagolva ugyebár...


Mellesleg miért veszel el olyan kocsit amin látod hogy sáros?

2021. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

10-es, lehet kapni biztonsági övet, eredetileg etetőszékhez valót, de tökéletes a célra. Filléres tétel.

Egyébként hátul is ki tud esni, ha feláll, nem olyan magasak ezek a kocsik.

2021. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
13.! Mellesleg pont emiatt nem használom a kocsikat már, de ti használjátok nyugodtan.
2021. aug. 3. 09:51
 16/19 anonim ***** válasza:
60%
Használom is nyugodtan, ne aggódj
2021. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

"Beleteszed a kenyeredet olyan kocsiba, ahol előtted kutyaszarba lépett gyerek ült?"


Bele 😅😁 (a kenyér általában zacskóban van) az ilyen típusú hisztit sose tudtam mire vélni, de biztos te ettől érzed jobban magad.

Nekem nem fáj, ha előttem veszi ki a gyereket belőle az sem. És tök érdekes, még nem haltam meg valami agresszív húsevő baktérium miatt, se ideggörcsöt se kaptam felesleges dühöngés miatt.

2021. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akit nem zavar, hogy a gyerek a kutyaszros cipőjét beleteszi, belelógatja a gyerek a kosárba, majd pedig a következő vásárló oda teszi az élelmiszert, azt honnan szalajtották? Putriból?
2021. aug. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem, csak nem akadok ki mindenen.

És téged honnan szalajtottak, hogy azt feltételezed hogy minden gyereknek kutyaszaros a cipője?

Komolyan fogalmazd már meg, hogy mi baja lesz a becsomagolt élelmiszernek, ha beleteszed a kocsiba, ahol egy gyerek volt, még akkor is ha cipőben, ami nem kutyaszaros vagy sáros?

2021. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!