Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3-6 éves kislányodnak milyen...

3-6 éves kislányodnak milyen hosszú és milyen (vastag, dús, vékony) haja van? Általában hogy hordja?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hátközépig érő, dús haja van, göndör. Mindenféleképp hordja, kis copfok, nagy fonás, kis fonatok, elengedve felpánttal, stb. Van, hogy egy napon belül 3x is átrendezgeti, vagy kér engem, hogy csináljam meg. (5 éves)
2021. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Az én lányomnak hátközépig érő haja van, de sajnos nagyon vékony. Ezért péntek este megmossuk a haját és befonom neki afro-fonással kis tincsekbe, majd felgumizom a feje tetejére. Hétfőn reggel kibontjuk és következő péntekig benne lesz a hajába a göndörség.
2021. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A 6,5 évesnek vállig érő elképesztően dús, de vékony szálú haja van (nem is haj, hanem bunda). Kiengedve vagy kis copfban hordja.

A 4 évesnek a derekáig ér, vastag szálú, hullámos és normál mennyiségű. Idén nyáron a feje tetején lévő konty a kedvence, de szereti kiengedve, fonva és sima copfban is.

2021. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vékonyszàlú, de dús


De csak most kezd dúsulni és nőni neki.


Jelenleg vállig ér szárazon,

Göndör a haja.

Vizesen lapockáig ér kb.


Most volt 3 éves



(nekem 2 évesen több cm vastag, és már vágottan a hátam közepéig ért

Fiamnak 4-5 hónapos kora óta vágom 3 -4 hetente a haját, olyan neki, mint nekem volt. Fogásra is felnőtt haj állagú, 1,5 éves)

2021. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
3 eves, vekonyszalu, de nagyon gondot a haja. Ha vizes és egy pillantig egyenes, akkor a hata kozepeig er, de szonte azonnal visszaugrik annyira gondor. Gondoren egyebkent vallig er neki. Ketto meg egy copfba szoktam a hajat fogni, nagyon cuki, olyna mintha két vagy egy kis pompom lenne a fejen. Meg hajcsattal szoktam elol eltuzni. Fonni is lehet, de azt bonyolult az ő hajával.
2021. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5 éves, majdnem a fenekéig ér, most vágtunk belőle kb 5cm-t.

Nagyon dús, egyenes, inkább vékonyabb szálúnak mondanám.

Copfban, fonatban, kontyban hordja általában.

2021. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lapockáig érő vékonyszálú, mint nekem. Kettőbe fonva hordja fodrász javaslatára, mert töredezős (mint nekem :( ).
2021. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6.5 éves rengeteg dús vastagszálú haja van. Ha váll alá ér már böngyörödik. Kleopátrára van vágva. Szeretne hosszú hajat, de nagyon izzad, utál fésülködni és hajat mosni, amit viszont nyáron minden nap muszáj.

Amellett nem visel el nagyon semmit a hajába, még így is evés közben hajpántot kap mert rendszerint belelóg az ételbe.. 🤦‍♀️

3.5 éves vékony szálú kevés haja van, olyan kis semmilyen, szintén Kleopátrára vágva.

A legkisebb még csak most növeszti, 7 hónapos. De neki is sok lesz és dús.


Sajnos mindhárom gyermekemnek nagyon lassan nől a haja. Mindig ámulok mikor 2 éves kislányt látok derékig érő hajjal.


Nem tudom miért nől lassan a hajuk. Az apjuk nem győzi vágatni 2 hetente, neki amúgy is annyi van,hogy 3 kopasz ember örülne, és nekem is gyorsabban nől 🤷‍♀️

2021. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3 éves a kislányom. Hátközépig érő, hullámos, vastagszálú, és nagyon dús 'sörénye' van.


Mindenhogyan szereti viselni. Kánikulában muszáj összefognom, amennyire csak lehet, mert különben nagyon melegíti. Ilyenkor kontyolok, fonok, sok kis hajgumizok.


Ha nincs olyan meleg, akkor általában hagyom, hogy részben, vagy teljesen lógjon, és leginkább az a fontos, hogy ne lógjon a szemébe (nincs frufruja). Ilyenkor is van, hogy részben fonom, vagy gumizom. Ritkábban csatolom, vagy hajpántot kap, de ezeket kevésbé szeretem, mert folyton igazgatni kell.

2021. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Majdnem 6 éves, váll alá ér kb. 5 centivel, nemrég vàgattuk, de baromi lassan nő. Ami csak azért fura, mert 5 centis hajjal született és kb. 1,5 éves koràig extrém gyorsan nőtt, pedig le is cserélődött közben a babahaj. Egyébként göndör-hullámos, vékony szálú.

Nem rám ütött. Nekem nagyon vastag, dús, gyorsan nő. 3 évesen ért derékig úgy hogy csigás loknis volt.

Fiam örökölte.

2021. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!