Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem ciki, ha mindkét fiamnak...

Nem ciki, ha mindkét fiamnak ugyanolyan mássalhangzóval kezdődik a neve?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy furcsa kérdés, de akkor is. Milán az első fiam és most jön a második fiú is, akinek a nevén erősen gondolkodunk, de a Máté nagyon tetszik. Milán és Máté.
2021. aug. 4. 12:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon eredeti és ritka nevek. Ja, nem.
2021. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem eredetiségvizsgálatot csináltatok, köszönöm a csípős kommentet.
2021. aug. 4. 12:26
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem ciki.
2021. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

1es szerintem nem a válaszra válaszoltál


Nem,nem ciki. Szép nevek ha gyakoriak,ha nem. Ha ezek tetszenek,akkor nyugodtan add a Mátét.

2021. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
*akarom mondani kérdésre
2021. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanaz lesz a monogramjuk, na bumm.
2021. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Jesszus #1-es. Ki nem szarja le, hogy eredeti vagy sem? Nekik ez tetszik, kész, pont.

Próbálj már meg adni egy gyereknek eredeti nevet...

Mit adsz? Radiátor?

Egyszerűen nem tudsz. (ja igen, a te gyerekednek vagy leendő gyerekednek olyan brutál egyedi neve van/lesz, hogy nemigaz. Ja, nem.)

Már a régies nevek, a Sándor, Béla és társaik és jönnek vissza. Rengeteg újszülöttnél látom ezeket a neveket második névként.

Ha meg tényleg talál egy olyat, ami ritkaszámban megy és ergo nem röhejes akkor meg nekiálltok, hogy hogyan lehet ilyen nevet adni szegény gyereknek.

Régen is mindenki Pista, Sanyi, Laci volt.

Úgyhogy ennyit az eredetiségről


Kérdező. Ha nektek tetszik, hajrá. Én pl semmi kivetnivalót nem látok benne.

2021. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem ritka nevek, de a ritka nevek közül nem találtam olyat, ami mindkettőnknek tetszene, meg menne a családnévhez. Szerencsére a családnév elég ritka, igazából egyet sem ismerek a férjemen kívül ilyen családnévvel. :) Gondolkodtam Dánielen is, Vincén, Vencelen, valakinek meg ezek furcsák.
2021. aug. 4. 12:33
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
De jó! Mikor megtudtam,hogy fiam lesz a két név között vaciláltam. Végül Milán lett,mert csak. Ha születne mégegy fiam,Máté lesz :)
2021. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én már várom azokat a kommenteket, hogy c...os nevek. Mert arra mindig van valami megjegyzés.
2021. aug. 4. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!