Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Így is lógós mellem lesz?...

Így is lógós mellem lesz? Szoptatás után össze megy ez a kis méretem is ?

Figyelt kérdés
Nem nőtt semmit terhesség alatt ,75B mellém volt terhesség előtt is.

2021. aug. 8. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet előre tudni
2021. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A formája biztos változik. Nekem igaz nőtt egyet terhesség alatt meg még egyet szoptatás alatt, de puhább is lett. Nekem sokat változott. Még szoptatok, szóval arról nem tudok egyenlőre tapasztalatot írni, hogy összemegy-e. ( Bízom benne,hogy nem.)
2021. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Ez genetika.

Nekem nagyobb lett valamennyivel,és egyáltalán nem lóg, de tudom, hogy nagyon szerencsés a genetikám.

2021. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk jósok...
2021. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már magától a tejbelövelléstől is megnyúlhat, lógóssá válhat a mell, ezt előre lehetetlen megjósolni, nagyon sok függ a kötőszövetektől, de ezen meg nagyon nem tudsz változtatni, hogy milyen kötőszöveteid vannak.
2021. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehet tudni.

1. Utàn ugynaolyan maradt..

Pedig 2 méretet nőtt, majd csökkent..


2. Után pedig lógós lett.

2021. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kisebb volt mint neked, nem is nőtt semmit. Amikor megszültem, és megindult a tej, akkor kicsit nagyobbak lettek, de hamar el is apadt sajnos. Most talán egy picivel nagyobb mint volt(de nem kell nagyobb melltartó) és kicsit lóg. De mivel aprócska ezt csak én veszem észre szerintem.
2021. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!