Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a fiatal anyukákkal...

Igaz, hogy a fiatal anyukákkal bunkók a csecsemős nővérek vagy épp a szülésznő?

Figyelt kérdés

11 hetes várandós vagyok. Most 19 éves vagyok, de 20 leszek mire szülök.

Többektől hallottam, hogy a fiatal anyákkal (na meg a tini anyukákkal, én kb 16nak nézek ki) bunkók a csecsemősek, úgy néznek rájuk, hogy na ez sem vigyázott magára stb. (persze honnan tudnák, hogy tervezett volt-e a gyerek?)

És hogy a szülésznő sem segítőkész. Egy barátnőm 18 évesen szült, de ő is ilyesmiket tapasztalt.

Az orvosom viszont rendes eddig.


2021. aug. 13. 12:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

A csecsemősök mindenkivel bunkók, legalábbis nem válogattak a környezetemben kor alapján :D


A szülésznő más kérdés, az választható is volt, amikor szültem, általában rendesek.

2021. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a csecsemős amelyik bunkó, az hidd el egy 35 éves anyával is bunkó. Tudom, hogy ilyenkor izgul az ember, de azt a 3 napot bent fél lábon is kibírod. Egyébként sokat amúgysem fogsz találkozni velük.
2021. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
A csecsemősökről én is hallottam ezt-azt. Hogy első gyermekes anyára úgy bámultak mint valami szamárra amiért nem tudta hogyan tegye mellre a picit.
2021. aug. 13. 12:11
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem,nem igaz. Aki bunkó, az mindenkivel bunkó. Ahol én szültem ,volt mellettem egy 16 éves lány és ugyanolyan kedvesek voltak vele,mint bárkivel
2021. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
A csecsemősök mindenkivel bunkók, az idősebbekkel is.
2021. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Ahol szultem kedvesek voltak a csecsemosok, mindenkivel.
2021. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hol szültetek ha szabad kérdeznem?

Én Egerszegen fogok a Szent Rafael Kórházban.

2021. aug. 13. 12:18
 8/25 A kérdező kommentje:
És mellé véleményt is, légyszi :)
2021. aug. 13. 12:19
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Velem SZTK-ban mindig bunkók voltak (Budapesten), kivéve vérvételen, a nők. Mondjuk a férfiak még rosszabbak, olyan szexista megjegyzéseket kaptam, hogy simán feljelenthettem volna őket, csak én szerencsére el tudom ezt magam mellett engedni. A vizsgálatok 90%-át magánban végzem, ott mindig nagyon aranyos volt mindenki, remélem SZTK-ba legközelebb szülni kell mennem, mert nagyon nem vágyom vissza.
2021. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szent Istvánban szültem Pesten.

4es voltam

2021. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!