Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ilyen embernek valaha meg...

Az ilyen embernek valaha meg fog jonni a felelossegtudata?

Figyelt kérdés

Lassan egy eves a gyerekunk. De egyszeruen keptelen ra odafigyelni.

Multkor leesett az agyrol, mert annyira nyomta a telefont. Utana levo nap meg a foldre rakott narancslevet boritotta ki a gyerek a feher szonyegre az apja "felugyelete" alatt.

A gyerekkel minosegi idot nem tolt, mert mindig a masik kezebe ott a telefon. Ez a "lefoglalo" eszkoz is. Semmi jatek, csak a kepernyo.

Ha itthon is van, neki mindig akkor kell hirtelen valamit csinalnia, mikor nala van a gyerek mar kb 3 perce.

Persze masok elott megy az onfenyezes, hogy milyen szuper apuka, mennyit torodik a gyerekevel.

Mar nemegyszer kertem, mondtam, volt hogy mar kiabaltam, hogy azt a krva telefont tegye mar le es a gyerekkel foglalkozzon, ha mar annyira akarta. Ilyenkor meg en vagyok termeszetesen az idegbeteg. Kezdek ebbe szornyen beleunni.

A gyerek meg van halva az apjaert, menne hozza, az meg visit neki ket szot aztan ennyi volt a foglalkozas.


2021. aug. 17. 13:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
És ennek nem voltak elő jelei? Ilyen emberrel biztos nem vállaltam volna be egy gyereket.
2021. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Te választottad az ilyen trógert.
2021. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy természetesen neked van igazad, de nem tudsz mit tenni, ha őt nem érdekli a gyerek.
2021. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
22%

"De egyszeruen keptelen ra odafigyelni."


Bocs, de én itt elakadtam.

Ki????????

Ha rébuszokban írsz, hogyan vársz értelmes válaszokat.

2021. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
63%

Fegyvert tartott a fejedhez, amikor a gyereket csináltátok?


Biztosan voltak jelei ennek és csak azért is mentél a fejed után. Aztán meg jössz rinyálni a GYK-ra?


Őszintén mit vársz tőlünk?

2021. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Mikor terhes voltam leste minden kivansagom, aradozott, hogy mennyire varja mar hogy babazhasson. Szoval nem, nem voltak elojelek.
2021. aug. 17. 14:12
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Ezt megmásitani nem lehet már.
2021. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Aki nem találkozott még ilyen emberrel az nem tudja, de NEM nincsennek előjelei. Megismerkedésnél eljátsza a lovagot, előadja magát mindnekinek, hogy milyen szuper ember. Közben otthon terrorizálja áldozatát, és ha a másik panaszkodik rá akkor persze senki nem hisz neki, merthát biztos csak a bántott fél reagálja túl, mert az xy milyen jó ember. Az ilyenek manipulátorok és pszichopaták. Volt hozzá szerencsém, bár én időben léptem hál istennek és nem szültem neki gyereket.
2021. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
50%

Nem csípőre tett kézzel kell előállni és dühösen odaszólni vagy üvöltözni. Egyik se fog működni. Miért? Mert kérni kell, nem parancsolni.


Üljél le vele és beszéljetek róla, nyugodt hangnemben.

Valószínűleg örül a helyzetnek csak a telefonfüggő. Ez egy betegség.

Magyarázd el hogy szeretnéd ha lejönne róla és többet foglalkozna a gyerekkel, és ez az ő nyugalmának is jót tenne.


Attól hogy kiborul a narancs lé az attól csak egy kiborult narancs lé. Se több se kevesebb. Semmi nem történik vele. Hát ki lesz borulva meg ragacsos lesz. Ha leesik a gyerek az ágyról az nem jó, de ez elég sok gyerekkel megesik... Nyilván kevesebb ilyen lenne ha jobban figyelne. De ettől még lesz.

2021. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Persze egy telefonfüggő csak úgy a szép szavak hatására változtatni fog?

Előtte is ennyit nyomkodta a telefont mikor otthon volt?

2021. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!