Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek lesz valaha...

Szerintetek lesz valaha normális párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Lassan 30 éves a szóban forgó férfi, aki mindent az anyjával csinál (mindkettő szingli). Napi több órát töltenek együtt, néha egymásnál alszanak, holott mindkettőnek van külön lakása. Kettesben mennek például wellnessezni, mintha egymással lennének párkapcsolatban. A férfi nem is igazán törekszik arra, hogy neki legyen bárkije is, de szerintem az anyja meg sem tűrne a kisfia mellett senkit. Nagyon durva, hogy a srácnak ez teljesen természetes és észre se akarja venni, hogy gáz van.

2021. júl. 4. 20:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Sweet home Alabama
2021. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem dugnak is.
2021. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Merem remélni, hogy azt azért nem:D:D
2021. júl. 4. 20:09
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Incelekről is ez a feltételezésem amúgy, mint amit kettes ír. Meg akiknek az az életfilozófiája, hogy “minden nő krva, kivéve az anyám”.
2021. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Most nem azért, de az ilyennek ne is legyen párkapcsolata.
2021. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Kinek kell egy olyan férfi, aki az anyjával jár?
2021. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
#2 vok. Nyilván elég durván hangzik, de ha belegondoltok akkor egy ilyen kontrollmániás, kisajátító, önző anya az simán gondolkozhat úgy, hogy a célja érdekében szexuálisan is magához akarja láncolni a gyerekét. A szex kiváló módja a kötődés megerősítésének mivel eközben olyan hormonok(oxitocin) szabadulnak fel amik pont ezt a célt szolgálják...
2021. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Pár évtizede hírhedt volt errefelé egy vállalkozó család arról, hogy az anya a felnőtt fiával aludt egy ágyban. Mindenki tudta, hogy szexkapcsolatban élnek. Nem tudom, utána mi lett velük, a vállalkozás még működik.
2021. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem önmagában semmi probléma nincsen azzal, ha egy felnőtt férfi sok időt tölt az anyjával és közös programokat szerveznek. Most, ha nőről lenne szó, akkor azon már nem akadnánk így fenn, ha az anyjával menne el együtt kirándulni, kávézni, wellnessezni, fodrászhoz stb. Szóval nem értem, hogy miért kell belemagyarázni, hogy olyan mintha járnának vagy akkor tuti ilyen anyu pici fiacskája stb., miközben lehet, hogy csak szimplán jó a kapcsolatuk mint gyerek és szülő.
2021. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

Nekem hasonló a viszonyom anyámmal (semmi intim!), csak én nő vagyok. Azért lettem ilyen, mert ő volt az egyetlen ember eddigi életem során, akire számíthattam. Rajta kívül apám, régi barátaim, exeim is mind csak irigykedni,versenyezni tudtak velem meg kinevetni. És akárhányszor megjelenne egy potenciális jelölt az életembe, vagy tabu valamilyen okból vagy én nem kellek neki. Legutóbb pl. egy sráccal smerkedtem volna mg. Ő vette a jelzéseket, és következő alkalommal hozta a barátnőjét is, akivel a szemem előtt enyelegtek. Közben rám-rám pillantott időnként mindkettő.

Ilyen gusztustalan férgek mellett nem sok jó emberrel van kapcsolatom. Van egy barátnőm meg sok ismerős, aki kedvel és ennyi.

2021. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!