Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák szülés után: mit...

Anyukák szülés után: mit tesztek, hogy szülés után nőnek érezzétek magatokat, és a párotok is nőnek lásson titeket?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Soha nem éreztem magam nőbbnek, mint várandósan és anyukaként.


Egyébként ugyanúgy foglalkozom a hajammal, szolidan sminkelek, géllakkozok, stb. De nem ettől leszek nő.

2021. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Előtte sem éreztem magam soha nőnek, szóval semmi nem változott
2021. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Semmit nem teszek másként,mint szülés előtt. Ugyanúgy igényes vagyok magamra és a környezetemre
2021. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Én terhesség alatt és szülés utáni első hetekben nem éreztem magam nőnek, mert nem voltam egy szép látvány.

De mióta letelt a gyerekágy, és elkezdtem újra futni, azóta minden helyrejött. Szépen öltözöm, megcsinálom a hajam, megyek a gyerekkel sétálni, azóta jó minden.

2021. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Semmit. Ha a szolitól meg sminktől lennék nő, akkor már baj lenne.
2021. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Semmit. Megmaradt a felszedett 15 kiló. Férjemnek így nem tetszettem, hát elzavartam. Ugyan ez volt 3 éve is, amikor a fiam született. Nem baj, egyedül is fel tudom őket nevelni.
2021. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
2 hónap után elkezdtem újra edzeni heti 4x, kormoshoz, fodrászhoz ugyanúgy eljárok, néha viszem a picit magammal de általában ilyenkor az apja van vele. Csajos estékre megyünk a barátnőimmel és mindig meglepem a páromat és felveszek szép, szexi fehérneműket😊 heti egyszer randizni visz és havi egy este csak a mienk😊
2021. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Én nem szoktam minden reggel sminkelni, de ha nem a játszóra megyek, vagy nem csak leszaladok a boltba, akkor dobok fel egy sminket.


A hajam a gyengepontom (a le nem adott kilók után). Már alapból gyorsan zsírosodó volt, most gyakorlatilag az első 12 órában frissen mosott a hajam, de másnap már zsíros, ha hagyom 3 napig akkor meg NAGYON zsíros.

A frufrum alatt pedig néha izzad mostanság a homlokom és ezért otthon simán felkötöm és hajráfot is használok, ami hülyén áll de a frufru meg nagyon jól, szóval ha kimegyünk leengedem.


Otthon otthoni ruhában vagyok, ezt szoktam meg, gyerekként is így voltunk, nem kényelmes farmerban meg szép felsőben. Ma pl hazajöttem egy ügyintézésből az egyik legszebb felsőm volt rajtam, a gyerek meg megfogta a ruhám spagettis kézzel. Emiatt lenyúltam a férjem feleségverő atlétáit ami meglepően jól áll és azt hirdom leggingsel.


Nem nézek ki gázul szerintem. Kivéve a hajam.

2021. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Úgy, hogy amennyire lehetett nem változtattam, nem változtam.


2. Gyerek után a kilók nem nagyon akartak lemenni, de ettől picit sem voltam kevésbé nő.

Adtam magamra, mindig is adtam.

Alapból nőies nő vagyok, a kisugárzásom, a viselkedésem, és az egesz lényem olyan..

2021. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Létezem. Ennyi elég volt mindkettőnknek.
2021. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!