Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után hogyan nyertétek...

Szülés után hogyan nyertétek vissza az alakotokat?

Figyelt kérdés
Olyanokhoz szólna a kérdésem, akik szülés előtt fittek, csinosak voltak és sikerült szülés után "visszaalakulniuk". Fél éves a babám, súlyban rég ott vagyok, mint szülés előtt, de kevesebb az izom, több a zsír, a hasam rettentő puha. Párszor már elkezdtem otthoni edzésprogramokat, de egyszerűen nem tudom őket követni. A babám szörnyen alszik. Ha nem fekszem mellette, 30 perc után megébred, az meg semmire se elég. És persze csak velem alszik, így éjjel-nappal együtt alszunk(illetve ott fekszem mellette), mert másképp nem alussza ki magát. Amikor ébren van, max 20-30 percet van el egyedül, de ez is kiszámíthatatlan...a férjem néha tud csak rá vigyázni, az édeskevés. NEM kifogásokat keresek, amikor csak vigyázni tud a férjem a babánkra, edzek otthon, de ez tényleg nem sokat ér, régebben heti 5x 40-50 percet edzettem, most meg örülök, ha sikerül heti 2-3x30 perc...tanácsok érdekelnének, esetleg más mozgásforma, időbeosztás, bármi...

2021. aug. 13. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen laksz,a babakocsival gyorsgyaloglást ajánlom. Illetve van youtubeon szétnyílt hasizomra torna. Én lusta vagyok. Olyan vékony vagyok, mint előtte, de löttyedt, pedig már másfél éves a lányom, és én is sok edzést kezdtem már el, de mindig beleunok. Nálunk babakocsival se lehet sétálni, szóval ez is kilőve :D
2021. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatos hordozoban magamra kotottem, es maminbaba videokra ill. hastancos videokra tancoltam. Sokszor el is aludt kozben. Ez a nagyobbik gyerekemmel volt, aki nemhogy 30, 5 percet sem aludt, ha nem voltam mellette. A kicsivel szerencsere mas a helyzet, ot ott lehet tobbnyire hagyni tobb idore.
2021. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!