Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után vissza áll a...

Szülés után vissza áll a hason bőr vagy már ilyen lógós marad örökre?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 20:50
A kérdező szavazást indított:
Vissza áll 1 év +
Vissza áll fél év
Nem áll vissza!
Ilyen marad életed végéig
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Valakinek visszaáll, valakinek nem 😅

Erre nincs válasz...

Nekem pl visszaállt kb 1 év alatt, pedig semmit nem tettem érte, barátnőm azóta heti 3x edz, 2 éve szült, ugyan olyan löttyedt neki.

2021. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár millió striám lett, de az első után lett amilyen volt, a második után viszont kötényhasam van
2021. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
A nőgyógyászom azt mondta, ilyen marad, már csak maximum a plasztika marad. Hiába sportolok, a megnyúlt bőrrel nem lehet mit kezdeni. :(
2021. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon attól függ. Szerintem első terhesség után nagyobb az esély, hogy visszaáll. De ezt így megmondani nem lehet, valakinek igen, valakinek nem. Ezért is nem éri meg ezen kattogni, mert előre nem tudhatod, hogy milyen lesz.
2021. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez genetikától függhet, vagy nem is tudom. Anyum négy gyereket szült, és a legkisebb után is szépen visszaállt a hasa. Pedig nem tett érte semmit, különösebben az étkezésre se figyelt oda, nem edzett meg semmi.
2021. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első után uaz maradt de a második után már kotenyhasam lett. :'(
2021. aug. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
genetikátol függ,valakinek 2 meg több gyereknél is visszamegy ah asa,valakinek első után már hasa nem megy vissza vagy nehezen
2021. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sajnos már az első után sem ment vissza, pedig azt mondják, aki fiatalon szül, annak nagyobb eséllyel visszaáll az eredeti állapotra. Nos, 20 évesen szültem az elsőt, és jól megnyúlt a bőröm, sokkal többet változott a testem, mint a másodikkal 8 évvel később. Ebből majd plasztika lesz, csak még halogatom egy kicsit, mert elég sok macerával jár.
2021. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!